20 Mart Güncel - TR de İlk Zymöl İtal MB E250

Detail Guy

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
İl
Belirtilmedi
Zymöl İtali stoklara katmakla birlikte bugün uyguladım

Araç tozluydu birazda böcek ölüleri vardı aracı önce Ceviz ve AB Magifoam ile yıkadım
Çift kovada Zymöl şampuan kullandım
Klin Çift taraflı havlu ile kuruladım lastik ve davlumbazlara 3D Magic Dressing geçtim
Malesef bu aşamada fotoğraf yok
Araçta önceden uyguladığım Zymöl Glasür vardı su iticiliği iyiydi M600 le sildim İtali uygulamak için.

Sonra uzun süredir merak ettiğim Gyeon Primeri uyguladım.Ürünün verdiği parlaklık ve finali oldukça hoşuma gitti.

Araç sıfıra yakın çizikti ufak tefek bez izleri vardı onların da çoğu primer ile gitti.Hemen ellerle İtali uygulamaya başladım

İtalin sürmesi ve silmesi kolay verdiği final gayet hoş.Dayanım ve su iticiliğini ilerleyen günlerde göreceğiz.

Finallere Geçelim Fazla Uzatmadan
Karşınızda ayna

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Detail Guy

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
İl
Belirtilmedi
Senin için daha detaylı fotolar çekicem bi sonraki yıkamada

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Eline sağlık ilk uygulama sana kısmet oldu. Canım Glasür e yazık olmuş ama. Neyse ilk olmanın bedeli bu diyelim. Parlaklık göz kamaştırıcı.

Detail Guy

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
İl
Belirtilmedi
Glasürün gözünün yaşına bakmadım
Oda 1 aylık felandı

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Glasüre üzüldüm ben de ama Italin uygulamasını görmekte mutlu etti elinize sağlık, kesenize bereket :alkis:

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Kardeş kardeşe kırdırılmış :). Elinize sağlık sonuç güzel. Ancak merak ettim bunun ne kadarında Gyeon Prime etkili acaba. Bir de rahmetli glasüre göre anlaşılabilir bir fark var mı?

Detail Guy

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
İl
Belirtilmedi
Kardeş kardeşe kırdırılmış :). Elinize sağlık sonuç güzel. Ancak merak ettim bunun ne kadarında Gyeon Prime etkili acaba. Bir de rahmetli glasüre göre anlaşılabilir bir fark var mı?
Gyeon Prime final pastası araç zaten çiziksiz ufak tefek çizikler için uyguladım hoşuma gitti.Glasüre göre parlaklık iyi dayanım ve su iticiliği ilerde göreceğiz

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Gyeon Prime final pastası araç zaten çiziksiz ufak tefek çizikler için uyguladım hoşuma gitti.Glasüre göre parlaklık iyi dayanım ve su iticiliği ilerde göreceğiz

Anladım :). Ürün bilgisinde “ It provides superb pre-coating surface preparation and an incredibly glossy finish.” yazmışlar da ondan sorayım dedim. Bu arada glasur gözden düştüyse bir parmak alırım :p.

Detail Guy

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
İl
Belirtilmedi
Evet parlak bir finali var benim hoşuma gitti büyük boyunu da alırım.Her zaman daha iyisi var şimdi insan düşünüyor Destiny Atlantique nasıldır diye

umrdmr

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Anladım :). Ürün bilgisinde “ It provides superb pre-coating surface preparation and an incredibly glossy finish.” yazmışlar da ondan sorayım dedim. Bu arada glasur gözden düştüyse bir parmak alırım :p.

Dursun buraya yazmamış ama ben kullanmasam da kendisiyle özelden konuştum: Uygulaması ve silinmesi glasura göre daha iyi dedi.

Zaten yurtdışı forumlarda da Ital'in en beğenilen özelliği daha kolay silinebilir oluşu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ben parlaklığı çok beğendim. Pro bir makineyle çekilse daha net anlaşılırdı. Ama Glasura göre parlaklık ölçüsü olarak nasıl bir fark vardır onu bilemiyorum. Genelde Süleyman abi'nin gözü iyi seçiyor aradaki farkı komple araca uygulanırsa.

Bu arada şunu da ekleyeyim, Modesta bile olsa hiç bir seramik beni wax kadar heyecanlandırmıyor. Eline sağlık Dursun:)

Detail Guy

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
İl
Belirtilmedi
Teşekkür ederim Umur haftaya pro makine ile detaylı çekelim

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Dursun buraya yazmamış ama ben kullanmasam da kendisiyle özelden konuştum: Uygulaması ve silinmesi glasura göre daha iyi dedi.

Zaten yurtdışı forumlarda da Ital'in en beğenilen özelliği daha kolay silinebilir oluşu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ben parlaklığı çok beğendim. Pro bir makineyle çekilse daha net anlaşılırdı. Ama Glasura göre parlaklık ölçüsü olarak nasıl bir fark vardır onu bilemiyorum. Genelde Süleyman abi'nin gözü iyi seçiyor aradaki farkı komple araca uygulanırsa.

Bu arada şunu da ekleyeyim, Modesta bile olsa hiç bir seramik beni wax kadar heyecanlandırmıyor. Eline sağlık Dursun:)
Ben glasürlü resimlerini de iyi biliyorum, parlaklık farkı bariz. Yani çita bir kademe daha arttı