Karşılaştırma 3 ü 1 Arada Wax lar Yarisiyor Meguiars 3 in 1 Wax - Shiny Garage 3 in 1 Garage- Sam s Detailing 3 İn 1 Arada Wax İnceleme Karsilastirmasi

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Ankara
DetailForum Arkadaslarim Merhaba Nasilsiniz ?

Bugünkü Konuklarimiz 3 in 1 Wax grubu Meguiars-Shiny Garage-Sam s Aslinda piyasa da bulunabilen erisimi kolay olan ürünler tercih edildi.Yogun Talep ve Merak Edilmesi üzerine Temin ettim ve sizler icin test yaptim Sürpriz Sonuclarlariyla keyifli bir uygulama oldu :)

Herkes Hazirsa Testimiz Basliyor :hava:

Sansimiza Polisaj icin gelen aracimiz yogun çizilme ve hologram la doluydu tam test icin güzel bir secenek oldu bizim.

Ürün icerikleri

Shiny Garage 3 in 1 Wax
500 Ml
Fiyat:150 Tl

Meguiars 3 İn 1 Wax
473 Ml
Fiyat:310 Tl

Sam s Detailing 3 in 1 Wax
500 Ml
Fiyat:160 Tl

Aracimizin Uygulama yapilmadan önceki hali

Uygulama Yapilacak Kaput un Videosu

Test Konuklarimiz

Meguiars hariç Sam s ve Shiny Garage de Uygulama ped i cikmiyor.

Önce Sag Camurluk icin Test e basliyoruz.

Sol Taraf Meguiars
Orta Kisim Shiny Garage
Sag Taraf Sam s Detailing

Meguiars Uygulamasi

Shiny Garage Uygulamasi

Sam s Detailing Uygulamasi

5 Dk Bekledikten sonra

Meguiars Supreme Shine Black Bez le Silindi

Shiny Garage Divortex Wax Bezi ile Silindi

en iyi resim upload sitesi

Sam s Detailing Supreme Shine Yellow Bez ile silindi.

Finaller

Motor Kaputu Uygulamasi

Motor Kaputunu 3 e Böldüm Sol Taraf Shine Garage Orta kisim Meguiars Sag taraf Sam s Detailing

İlk olarak Shiny Garage den Basliyoruz.Uygulamasi kolay Kivami Yumusak kokusu fena degil Silmesi digerlerine gore cok iyi

Meguiars in uygulamasi kolay silmesi biraz zor yani arac uzerinde cok bekletmemek gerekiyor takibini yapip hemen silmek gerekiyor.

Sam s Detailing Uygulamasi uygulamasi cok rahat silmesi meguiars a gore iyi yagli bir yapisi var kokusu fena degil

Testlerimiz Tamamlanmistir kürlesmeye mütakip silinmeye baslamistir.

Finaller

Dis Mekan Cekimi

Uygulama Öncesi

Uygulama Sonrasi

Basincli Su ve Normal Su Testi

Bir Testimizin daha sonuna geldik sonuclar net olarak ortada

Meguiars
Kapaticilik - 9
Parlaklik - 9
Su iticilik - 8

Shiny Garage
Kapaticilik - 6
Parlaklik - 7
Su iticilik - 4

Sam s Detailing
Kapaticilik -4
Parlaklik - 4
Su iticilik - 4

Bir testimizin daha sonuna geldik :) Kendi Yorumlamam şu sekildedir.Ben Acik Konusayim bu testten en Merak ettigim Sam s ürünüydü ancak tam bir hayal kirikligi yasatti Nerdeyse ben bu oyunda yokum :halay: Beni Karsilastirmaya ekleme diyecek kadar :komik: Shiny Garage umut vaat ediyor.:deli:Meguiars Bu testin en basarili üyesi daha önceden kullaniyordum memnundum bu yil yine toplu olarak siparis cektim tam bir günü kurtarmak icin üretilmis ilaç Su ve Parlaklik testleri ortada arkadaslar ben herseyi titizlikle sizinle paylastim.:tesekkur2:

Şimdi Sizlere bir sorum olacak

Shiny Garage 150 ₺
Sam s Detailing 160 ₺
Meguiars 310 ₺

Testin sonucu belli Shiny ve Sam s in ikisinin fiyati 310 ₺ yani Meguiars a esit siz Olsaniz Test sonucuna göre neye karar verirdiniz.Yorumlarinizi bekliyorum:arkadass:

Benim Yorumum isime yaramayan ürüne 150 veya 160 ₺ verip Dolapta bekletmektense 300 ₺ verip isime yarayan beni mutlu eden bir ürün ü secerdim.Sadece Bu Test icin degil günluk hayatta da ayni durum gecerlidir.:)

Kendinize iyi bakin Mutlu ve Saglikli günler dilerim.

Ayazkahraman

Acemi Detaycı
Üye
İl
Ankara
Ooo Amirim Masallah Su testin kalitesine bak hic üsenmeden Tek tek resimleri yuklemisin video eklemisin gercekten buyuk emek harciyorsun forum icin takip ediyorum seni bir turlu yanina gelip canli izleyemedim Test efsane olmus zaten sonuc ta cok belli olmus Meg Almis basini gitmis ikinci sirada Shiny garage ücüncü sirada Sam s var aslinda Sam s soyle baktigin zaman Premium ürünmüs havasi veriyordu ama taki incelemeden sonra hersey degisti ben de olsam isime yarayacak ürünü tercih ederdim.Tesekkur ediyorum sana :öp:

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Ankara
Ellerine sağlık, ürünler taptaze 3d speed, ag srp gibi ürünler kalmış hep aklımızda :D
Megin dayanımı ne kadar gidiyordu tam benzinlik tayfa işi
Baskanim 4 yikama net garanti verrim sure olarak 1-1.5 ay veya iyi bakilirsa 2 ay kadar gidiyor parlakligi devam ediyor tabi biz Cilali Sampuanlarla besledigimiz icin parlakligini koruyor.Koyu Araclar icin aranan malzeme :)

@Sefa46 eline sağlık kanki döktürmüş sun yine :)
Kardesim Tesekkur ederim :)

Ooo Amirim Masallah Su testin kalitesine bak hic üsenmeden Tek tek resimleri yuklemisin video eklemisin gercekten buyuk emek harciyorsun forum icin takip ediyorum seni bir turlu yanina gelip canli izleyemedim Test efsane olmus zaten sonuc ta cok belli olmus Meg Almis basini gitmis ikinci sirada Shiny garage ücüncü sirada Sam s var aslinda Sam s soyle baktigin zaman Premium ürünmüs havasi veriyordu ama taki incelemeden sonra hersey degisti ben de olsam isime yarayacak ürünü tercih ederdim.Tesekkur ediyorum sana :öp:
Memur Kardesim cok tesekkurler yorumunu cok begendim eksik olma her zaman beklerim :)<3

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Ankara
Meguiars açık ara ile ipi göğüslemiş. Ama fiyat konusunda da malesef ipi göğüslemiş :(
Eline emeğine sağlık :) Kesene bereket @Sefa46
Videolar da izlenmiştir arz ederim :)
Evet Hocam Her iki konudada ipi goguslemis durumda video icin tesekkur ederim :komik:

Ellerine sağlık meg iyi iş çıkarmış. Test de çok güzel olmuş.
Kardesim Tesekkur ederim Meg in son cikan ürünleri cok cok iyi :)

Elinize emeginize saglik cok guzel bir calisma olmus
Tesekkur ederim hocam :)

Elinize sağlık hocam meg işini yapmış ama fiyat olarak dezavantajlı
Sarfiyat nasıl ?
Hocam Tesekkur ederim Sarfiyati iyi diger urunlerle ayni normal sivi Wax in sarfiyatina es degerdir :)

BERAT

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Zonguldak
Benimde merakla beklediğim konuydu kesenize bereket önce çünkü fiyatlar maşallah el yakıyor.
Sams den çok şey bekliyordum bende ama fos çıkmış
Meg maşallah farkı bayagı açmış işini layıgıyla yapmış ki zaten fiyattada fark atmış
Benim merak ettigim bu kapatıcılık özelliği ne kdar süre gidiyor, makina ile uyguladıgımızda daha mı etkili sonuç alırız.
300tl buna mı verilir yoksa orta ve hafif aşındırıcı pasta alıp uygulamak mı mantıklı olur sonuçta kalıcı çizik almaya çalışacağız geri gelen çizikle işimiz olmayacak kökten çözüm gibi olacak

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Ankara
Benimde merakla beklediğim konuydu kesenize bereket önce çünkü fiyatlar maşallah el yakıyor.
Sams den çok şey bekliyordum bende ama fos çıkmış
Meg maşallah farkı bayagı açmış işini layıgıyla yapmış ki zaten fiyattada fark atmış
Benim merak ettigim bu kapatıcılık özelliği ne kdar süre gidiyor, makina ile uyguladıgımızda daha mı etkili sonuç alırız.
300tl buna mı verilir yoksa orta ve hafif aşındırıcı pasta alıp uygulamak mı mantıklı olur sonuçta kalıcı çizik almaya çalışacağız geri gelen çizikle işimiz olmayacak kökten çözüm gibi olacak
Makina ile bir tik daha iyi sonuc alinabilir.Aslinda bu ürün evinde kapali garaji veya kapali alani olmayan benzinlikten baska yikama yeri olmayan ve makina kullanacak bir yer bulamayan arkadaslarimiz icin gecici çare olacak çözümdür.:)

BERAT

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Zonguldak
Makina ile bir tik daha iyi sonuc alinabilir.Aslinda bu ürün evinde kapali garaji veya kapali alani olmayan benzinlikten baska yikama yeri olmayan ve makina kullanacak bir yer bulamayan arkadaslarimiz icin gecici çare olacak çözümdür.:)
Ahh ahh hepimize güzel garajlar nasip et Allah'ım Amin :)

KILIÇARSLAN

Usta Detaycı
Üye
Meg açık ara farkını ortaya koymuş. İngilizlerin bir sözü var: " Kalitesiz mal alacak kadar zengin değilim." Ürün alırken olabildiğince bu söze göre hareket ederim. Kesenize bereket elinize emeğinize sağlık.

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Ankara
Meg açık ara farkını ortaya koymuş. İngilizlerin bir sözü var: " Kalitesiz mal alacak kadar zengin değilim." Ürün alırken olabildiğince bu söze göre hareket ederim. Kesenize bereket elinize emeğinize sağlık.
Aynen katiliyorum size hocam güzel söz :)

Komutanım emeğinize sağlık kesene bereket,gözle görülür sonuçlar :) yine favori markan gönlünü fethetmiştir
Tesekkurler kardesim aslinda Meg favorim degil daha cok icinde oldugum icin Ben Meg in Favorisi oldum :komik:

Amirim eline koluna saglık harika bir paylaşım olmus süpersin maşallah
Canimsin tesekkur ederim selamlar :öp: