3D Eraser Tavsiye

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara
Yeni aldığım araçta maalesef full kuyu suyu ile yıkayıp bazende silmeden çıkmış büyük ihtimal kaportada pek yok ama kapı araları camlar kaputun altı berbat durumda murat abinin tavsiyesi ile 3d eraser aldım camların bazılarında denedim beze döküp sildik iki kere sonra su fıskayıp silip kuru bezle geçerek uyguladım videolarda gösterdikleri gibi ama güçlü kimyasal gibi duruyor çok iyi temizlik yapıyordu bu yüzden tereddütte kaldım.
Kullananlar neler tavsiye eder nasıl uygulayayım nerelere sürmeyeyim püf noktaları nelerdir ?
C70CB439-14FE-4A18-86C6-08515BB60F18.jpeg 90D8DA62-F08E-43D8-A2A4-ED9C6F284FD3.jpeg C70CB439-14FE-4A18-86C6-08515BB60F18.jpeg 248A821D-DEB9-4624-BE82-21B4EBAB517A.jpeg

Ekli dosyalar

can26

Profesyonel Detaycı
Üye
Kaporta kısımlarını halletmişsiniz hocam zaten plastik trim,fitiller (cam kenarı), kapı iç fitilleri gibi yerlere değdirmemeye çalışın solma renk açma yapabilir.

Cama uygularkende soğuk zemine uygulayın gerekirse iki tur geçin ama yüzeyde çok bekletmemeye çalışın fısfıs yerine mikrofiber el pedi,aplikatör gibi ürünlerle işi garantiye alabilirsiniz daha sonrasında aracı yıkamakta fayda var.

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara
Kaporta kısımlarını halletmişsiniz hocam zaten plastik trim,fitiller (cam kenarı), kapı iç fitilleri gibi yerlere değdirmemeye çalışın solma renk açma yapabilir.

Cama uygularkende soğuk zemine uygulayın gerekirse iki tur geçin ama yüzeyde çok bekletmemeye çalışın fısfıs yerine mikrofiber el pedi,aplikatör gibi ürünlerle işi garantiye alabilirsiniz daha sonrasında aracı yıkamakta fayda var.
Bugün sadece iki camda denedim bezle uyguladım şimdi annemi kandırdım mikrofiber bezden ped dikecek yarın onunla uygulacam kenar fitillere deyince aklıma takıldı ondan konu açayım dedim iyice sildim ama yinede aklımda kaldı yarın en iyisi maskeleme yapayım yoksa riskli olacak gibi sağolasın hocam

can26

Profesyonel Detaycı
Üye
Bugün sadece iki camda denedim bezle uyguladım şimdi annemi kandırdım mikrofiber bezden ped dikecek yarın onunla uygulacam kenar fitillere deyince aklıma takıldı ondan konu açayım dedim iyice sildim ama yinede aklımda kaldı yarın en iyisi maskeleme yapayım yoksa riskli olacak gibi sağolasın hocam

Rica ederim hocam,Üşenmezseniz iki katta yapabilirsiniz maskelemeyi, sonradan canınız sıkılmasın güle güle kullanın aracınızıda hocam hayırlı olsun :)

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara
Rica ederim hocam,Üşenmezseniz iki katta yapabilirsiniz maskelemeyi, sonradan canınız sıkılmasın güle güle kullanın aracınızıda hocam hayırlı olsun :)
Aynen ben eşeğimi sağlamca bağlayayım da sonra dönüşü olmayan sıkıntı olmasın
Çok teşekkür ederim hocam Rabbim olmayanlarada versin inş
Yarın iş uzun anlaşıldı :komik:

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
3D firması ürünü kullandıktan sonra 3D Final Touch ile nötralize edilmesi yönünde bilgi veriyordu. Bilg. :)

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara
3D firması ürünü kullandıktan sonra 3D Final Touch ile nötralize edilmesi yönünde bilgi veriyordu. Bilg. :)
Maalesef o kısımları kaçırmışım hocam klasik mantık pril combo karşımı çakarım iş bitince napim alternatif yok elimde maalesef bu gavur dilinden hiç anlamıyom adam konuşuyo anlatıyo ama ben sadece nasıl yaptığına bakıyorum:komik:

Yasin.Dogan

Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Kullanma şekli; uygula 30-60 saniye bekle, su ile durula. Eğer aracın tamamına uyguluyacaksanız panel panel uygulamanızı tavsiye ederim.

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara
Kullanma şekli; uygula 30-60 saniye bekle, su ile durula. Eğer aracın tamamına uyguluyacaksanız panel panel uygulamanızı tavsiye ederim.
Yok sadece camlar kaput içi ve kapı aralarına uygulama yapcam kaporta ince bi polisaj görcek o arada temizlenir zaten teşekkür ederim