3D Final Touch Ortak Alım

Nonamee

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Herkese selam isteyen olursa 1litresi 15TL olmak üzere alıp bölebilirim benim stok az kalmış yenileyeceğim. Ben QD olarak jant kurularken arada cam silerken kapı araları temizlerken kullanıyorum.Kil kaydırıcı olarak da güzel iş görüyor. Maliyeti, kokusu oldukça güzel iş gören bir ürün. Temsili foto da koyayım isteyen arkadaşlar buraya yazabilirler.

Screenshot_20190710-173859_n11com.jpg

Driver_can

Usta Detaycı
Üye
Bende 1 litre denemek için alabilirim.Daha önce kullanmadım.İstanbul etiler,şişli,kağıthane bölgesindeyim.Yakınsak elden de alabilirim.

brkgok

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
Ankara
1 litrede ben alayım nuri

Son düzenleme:

Nonamee

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Alım 19litrelik olacak orijinal ambalajında diye litresi 20TL olcak şekilde güncelleyeyim en az 1 litrenizi başı olmak kaydı ile listeyi oluşturursak alım yapacağım yoksa kendime galon alıp bölecem 1-2 litre dışarıya yollayarak. @Fuel Economy @Driver_can @bilalyildirim @brkgok @Oguzbzkrt konuya tekrar bakıp geri dönerseniz listeyi yapacağım. @allper8 @ormancı @Fiestadetail692 konuya yazabilirsiniz ürün ihtiyacınız var ise.

sefakcl

Çaylak Detaycı
Üye
İl
KONYA
2 litre alabilirim orjinal şişesinde olmasına gerek yok benim herhangi pet şişeye de koyabilirsin

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Nurettin bir lt de bana yaz
Kapı aralarına falan fukupikaya kıyamıyorum
Bundan sıkarım

Fuel Economy

Amatör Detaycı
Üye
Alım 19litrelik olacak orijinal ambalajında diye litresi 20TL olcak şekilde güncelleyeyim en az 1 litrenizi başı olmak kaydı ile listeyi oluşturursak alım yapacağım yoksa kendime galon alıp bölecem 1-2 litre dışarıya yollayarak. @Fuel Economy @Driver_can @bilalyildirim @brkgok @Oguzbzkrt konuya tekrar bakıp geri dönerseniz listeyi yapacağım. @allper8 @ormancı @Fiestadetail692 konuya yazabilirsiniz ürün ihtiyacınız var ise.
Abi beni listeden çıkarabilirsin.

allper8

Amatör Detaycı
Üye
2 litre bana

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nonamee

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Bende 1 litre denemek için alabilirim.Daha önce kullanmadım.İstanbul etiler,şişli,kağıthane bölgesindeyim.Yakınsak elden de alabilirim.
Elden alım İstanbulda Beylikdüzü Bahçeşehir ya da Bakırköy taraflarından olabilir. Geçerli ise hala alım isteğiniz burdan yazarsanız listeyi düzenleyeceğim.

1 Litrede ben almak istiyorum.Eyüpsultan-fatih bölgesindeyim yakınlardaysa bende elden alabilirim.
hala geçerli ise istek burdan yazabilirsiniz.

Yazalım Oğuz.

Nurettin bir lt de bana yaz
Kapı aralarına falan fukupikaya kıyamıyorum
Bundan sıkarım
Fukupika da güzel ürün ama sprey wax olduğu için temizlik için en doğru karar değil. Maliyet uygun olduğu için camlara jantları kurularken kapı araları kil kaydırıcı vesaire kullanılabilir final touch ben seviyorum kokusu da çok güzel.

bilalyildirim

Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul/Avrupa
Elden alım İstanbulda Beylikdüzü Bahçeşehir ya da Bakırköy taraflarından olabilir. Geçerli ise hala alım isteğiniz burdan yazarsanız listeyi düzenleyeceğim.

hala geçerli ise istek burdan yazabilirsiniz.

Yazalım Oğuz.

Fukupika da güzel ürün ama sprey wax olduğu için temizlik için en doğru karar değil. Maliyet uygun olduğu için camlara jantları kurularken kapı araları kil kaydırıcı vesaire kullanılabilir final touch ben seviyorum kokusu da çok güzel.
Beni de listeden çıkarabilirsin abi

Nonamee

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
2 litre alabilirim orjinal şişesinde olmasına gerek yok benim herhangi pet şişeye de koyabilirsin
ürün 19litre orijinal ambalaj. ben bölüp pet şişeye koyacam yollayacam listedekilerle
herkes sonra fısfıs şişesine koyup kullanır.