3D Final Touch - Quick Detailer- Hızlı Cila 710ml. 31TL

SKaplan

Amatör Detaycı
Üye
28,50 ye almıştım 20 gün önce azıcık zamlanmış:) Yıkama sonrası camlarda kullanıyorum güzel parlatıyor. Hala uygun fiyatlı, ihtiyacı olan kaçırmasın

ugurus

Usta Detaycı
Üye
İl
İzmir-Antalya
@SKaplan, Peki tozlanma açısından nasıl sizce ? Meguiars ve 3D cam temizleyici var. Temizlik için onları kullanıyorum. Tozlanma ya bi etkisi var mı sizce

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
@SKaplan, Peki tozlanma açısından nasıl sizce ? Meguiars ve 3D cam temizleyici var. Temizlik için onları kullanıyorum. Tozlanma ya bi etkisi var mı sizce
Tozlanma işini araştırırken şöyle birşey okumuştum. Su, statik elektriği azaltıyor. Yıkama sonrası su ile durulama belki tozlanmanın önüne bir nebze geçebilir.
Asıl soruya dönersek, ben bu ürünü hiç kullanmadım. Chemical Guys Speed Wipe ve Extreme Detailer kullanmıştım. İkisi de tozlanmayı bir nebze olsun geciktirmişti. Muhtemelen bu üründe chemical guys gibi etki gösterir. (kullananlar daha iyi bilir tabiki :) )

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
fiyat uygun geldi kendime sipariş verdim, almak isteyenler için linki aşağıda, kargo ücretsiz

3D Final Touch - Quick Detailer- Hızlı Cila 710ml. 403OZ24 Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Bu güzel paylaşım için teşekkür ederim :)
Ben bu pazaryerini unutmuşum, hatırlattığın iyi de oldu. Zira n11 her nedense taksitli alışverişlere komisyon uygulamaya başladı. 3 taksitte bile ince ince komisyon alıyor :(
Gittigidiyor'da üye olmadan da alışveriş seçeneği vardı değil mi? Birde bu platformda banka havale eft seçeneği var mı?
Biraz rotayı gg'ye çevireyim, taksitli alışverişlere sağ olsun komisyon yazmamış :)

usurer

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
izmir
Ayrıca şişesine ihtiyaç yoksa galon olarak almak çok daha uyguna gelir :)
Galon olarak mutlaka çok daha uyguna geliyor, ama çok tüketmeyen arkadaşlar için iyi bir alternatif olduğunu düşündüğümden paylaştım,
şişe ihtiyacı olanlar için hazır bagaja koymalık olur diye.

usurer

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
izmir
Bu güzel paylaşım için teşekkür ederim :)
Ben bu pazaryerini unutmuşum, hatırlattığın iyi de oldu. Zira n11 her nedense taksitli alışverişlere komisyon uygulamaya başladı. 3 taksitte bile ince ince komisyon alıyor :(
Gittigidiyor'da üye olmadan da alışveriş seçeneği vardı değil mi? Birde bu platformda banka havale eft seçeneği var mı?
Biraz rotayı gg'ye çevireyim, taksitli alışverişlere sağ olsun komisyon yazmamış :)
Rica ederim Hakan, işine yaradıysa ne mutlu bana, hep üyelik üzerinden yaptım alış verişleri o sebeple üye olmadan denemedim hiç ama sanırım gerekiyor. Havale seçeneği yok maalesef kk. atm kartı, kredi, garanti pay bkm ekspress ile ödeme seçenekleri var.
Kart seçeneğine göre vade farksız alışveriş imkanı var.

SKaplan

Amatör Detaycı
Üye
Toz tutmayı azaltıyor gördüğüm kadarıyla. Ayrıca kayganlık hissi ve boncuklanması güzel, hoşuma gitti. Azıcık cam suyu fışkırtmayla bile toz toprak uzaklaşıyor, temizliği kolaylaştırıyor.

İlandaki ilk resimdeki başlık ile değil, 3. Resimdeki siyah başlık ile geliyor bu arada. Kötü başlık değil iş görüyor, 2 farklı atım özelliği mevcut, spray ve stream. [mention]SubaruOutback [/mention] [mention]ugurus [/mention]

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Rica ederim Hakan, işine yaradıysa ne mutlu bana, hep üyelik üzerinden yaptım alış verişleri o sebeple üye olmadan denemedim hiç ama sanırım gerekiyor. Havale seçeneği yok maalesef kk. atm kartı, kredi, garanti pay bkm ekspress ile ödeme seçenekleri var.
Kart seçeneğine göre vade farksız alışveriş imkanı var.
Yarar tabi yaramaz mı? :) Teşekkür ederim :)