4. Detailing Yarışması Kazananları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pro

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Değerli forum üyelerimizi bu sıkıntılı süreçte toplu ortamlardan izole bir şekilde #EvdeKal çağrılarına mümkün olduğunca uyması ve detayla uğraşıp streslerini atmaları amacıyla Detailing Yarışmamızın 4.süne davet ediyorum. :) Yarışmaya katkılarından dolayı @FloweyTurkiye 'ye çok teşekkürler<3:alkıssx:

Gelelim Yarışmaya Katılım Şartlarına ;

* 18 yaşından büyük olmalısınız.
* Profesyonel anlamda detailing yapıyor olmamalısınız. (Profesyonel Detaycı rütbesi ile karıştırıp mesaj atmayın:komik:)
* Bir kısmı veya tamamı ticari işletmelere veya kişilere yaptırılan uygulamalarla katılım sağlanamaz.
* Uygulama konusu sadece Detailforum'da paylaşılmış olmalıdır.
* Yarışmaya birden fazla uygulama ile katılabilirsiniz.
* Katılım için konularınızı Detailing Yarışma Konuları bölümüne açmalısınız.
* 12.06.2021 gününden başlayıp 12.09.2021 günü bitimine kadar aracınıza detailing uygulaması yapıp uygulamayı, kullandığınız ürünleri ve bunların fotoğraflarını www.detailforum.com da paylaşmalısınız.
* Her yarışmacı 1 ödül kazanabilir.
* Anket değerlendirmelerinde üyelerimizden en çok oy alan ilk 5 uygulama sahibi hediyeleri kazanacaktır.

Yapılacak oylama sonucunda:
  1. olan uygulama için Flowey EV13 pH Nötr Snowfoam (5Lt) hediye edilecektir.
  2. olan uygulama için Flowey X50 Extra İçerikli Koruyucu Cila 1(Lt) hediye edilecektir.
  3. olan uygulama için Flowey B33 Fırçasız Yıkama Köpüğü (5Lt) hediye edilecektir.
  4. olan uygulama için Flowey R10 Nötr Demir Tozu Sökücü (1Lt) hediye edilecektir.
  5. olan uygulama için Flowey C5(Satin) Cockpit Cleaner (1Lt) hediye edilecektir.

İndirim Kampanyası :
Flowey markasının türkiye detailing sektöründe tanınması için büyük emekleri olan başta Master Onurçiko olmak üzere tüm detailforum yönetimine ve türkiyenin en büyük detailing topluluğuna buradan teşekkür ediyorum ve de 20 değil %30 iskonto ile haziran sonuna kadar kampanya başlattığımızı buradan duyurmak istiyorum; Kampanya Kodumuz: Flowey2021
Keyifli forumlar dilerim.:)

Son düzenleme:

FloweyTurkiye

Firma Yetkilisi
Üye
@Pro adminim yarışmalara devam mis gibi @FloweyTurkiye tşkler birde hazır bu kadar destek vermişlen birde yaz kampanyası olmaz mı acaba şöyle bir yüzde 20 gibi mis gibi forumca yararlanırdık
Flowey markasının türkiye detailing sektöründe tanınması için büyük emekleri olan başta Master Onurçiko olmak üzere tüm detailforum yönetimine ve türkiyenin en büyük detailing topluluğuna buradan teşekkür ediyorum ve de 20 değil %30 iskonto ile haziran sonuna kadar kampanya başlattığımızı buradan duyurmak istiyorum; Kampanya Kodumuz Flowey2021

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Flowey markasının türkiye detailing sektöründe tanınması için büyük emekleri olan başta Master Onurçiko olmak üzere tüm detailforum yönetimine ve türkiyenin en büyük detailing topluluğuna buradan teşekkür ediyorum ve de 20 değil %30 iskonto ile haziran sonuna kadar kampanya başlattığımızı buradan duyurmak istiyorum; Kampanya Kodumuz Flowey2021
Kampanya ve Desteginiz icin Tesekkur ederiz :) @FloweyTurkiye

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Kampanya için teşekkür ederiz :)

SKaplan

Amatör Detaycı
Üye
Hemen bir sipariş geçtim, sürekli radarımda olan ürünleri almama vesile oldu bu kampanya, ilk Flowey ürünlerim olacak

Kampanyada ve yarışmada emeği olan forum yönetimimize ve Flowey Türkiye’ye ne kadar teşekkür etsek azdır. @FloweyTurkiye @Pro

Moderatör tarafında düzenlendi:

buraldinyo

Acemi Detaycı
Üye
Hem yarışma hem kampanya güzel, emeği geçenlerin ellerine sağlık:partix: ben de alım için elimdeki ürünlerin bitmesini bekliyordum ki kampanya sağolsun stoklu çalışmaya devam edicez:utandımx:

mirafiori

Uzman Detaycı
Emektar Detaycı
Üye
İl
İstanbul
@FloweyTurkiye ilk siparişimi verdim :) Teşekkürler kampanya için hayırlı olsun :)
Esas konu için aklımdakini yazmayı unutmuşum, başka şeyler yazıp çıkmışım :D
Yarışma için teşekkürler :) Foruma renk katıyor, geçmişte yapılanlardan ödül kazanmıştım, güzel etkileşimler ve mutluluk verici :) İhtiyacı olan üyelerimize çıkar inşallah :) Daha önceden ödül kazandığım için katılmayacağım :) Hayırlı olsun şimdiden :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...