6 hafta sonra

beratt_hero

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
izmir
Selam abilerim 

Yine ben ::D bildiğiniz üzere 1 şubatta deneme uygulaması yapmıştım ve üzerinden 6 hafta ya yakın bi süre geçti  40gün kadar. Ve hiç yıkamadım yağmur yağdı sayısını hatırlamıyorum baya yağdı 6 7 den fazladır. Çamur yağmış geçen şimdi fotoğraflardan göreceksiniz. Zaten tam olmamış hareler var parlaklık sadece var. Nasipse yarın bi dalıyım diyorum. Komple killeyim sonra yapabildiğim kadar yapayım. Demirtozu eritici vs alacağım murat abiden iban aldım fakat onun gelmesi perşembeyi bulur. Valla hava müsait olursa girişicem sıkıldım ben yapmak istiyorum :D Abilerim bu pedin temizliğini nasıl yapayım ? Komple panel panel devam edip en sonmu temizleyim yoksa her panelden sonra suyla biraz ovuşlayıp sonra suyunu attırıptamı devam edeyim ? Bende ped temizleme aparatı tertibatı mevcut değil. Önerileriniz ve vermek istediğiniz taktikleri dinlemek isterim teşekkür ederim :) 
ozmn maestro ::D

Şimdi altımızdaki fotoğraf yani sadece menzerna 400 atılmış yer :)) sol arka çamurluk 

vee bagaj kapağından bakalım birde ::D

Muhtemelen çizikler elle sildiğim için ::D
birde 25 günlük fotoğraflarından atayım :) 

bide tüm fotoğrafları sağa döndürmeseydi iyiydi ::D

kendimide şöyle takdim edeyim ::D ::D

sadece dik olan fotoğrafları döndürdü sanırım ::D sağlık olsun artık ::) benden bukadar şimdilik yarına hava müsait olursa bolca malzeme çıkacak foruma ::D Hayırlı geceler cümleten. Heee önerilerinizide bekliyorum ::)

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Kolay gelsin sünger ped kullanıyorsan pedin temizligini 2-3 panelde bir diş fırçası tutup makinayı 1 devire getirip yapabilirsin.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

beratt_hero

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
izmir
Tamam abi kilide arabayı duruladım sabunlu su ile giricem zemin ıslak zaten

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Güzel görünüyorlar Berat. Yalnız kirli arabayı sildiysen çizik yapmıştır.

beratt_hero

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
izmir
Aynen çizik yaptı zaten biliyordum o yüzden :) 400 ü bel altı hariç ve tavanın ortada az bi yeri hariç bitirdim pasta kalıntısı oldu demekki hemen silmek gerek tecrübe oldu. 400 le bitirdiğim yerleri ipa ile geçtim. Bolca foto var akşama paylaşıcam daha şimdi geldim. Pastaya saat 4 te başladım 3.5 saat civarı sürdü. D kolu çıkardım daha rahat çalıştım. Baya yorucu oldu ama sonuç güzel. Kalanları akşam yazarım aceleyle yazıyorum bu mesajı :D

beratt_hero

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
izmir
yarın atıcam galiba çok yorulmuşum yavv şimdi onları flickr a atıp ordan adresi kopyalayıp buraya yapıştırmak çok iş bu yorgunlukta :D

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
beratt_hero' Alıntı:
yarın atıcam galiba çok yorulmuşum yavv şimdi onları flickr a atıp ordan adresi kopyalayıp buraya yapıştırmak  çok iş bu yorgunlukta :D
Flickr kullanma resim atmak için. Hızlıresim diye bir site var orayı kullan.