Almanyadan Ne Getirtebilirim

brkgok

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
Ankara
Merhaba arkadaşlar Almanyadan kardeşim dönmeden birşeyler getirtmek istiyorum, mantıklı alışveriş yapmak istiyorum burada bulamayacağım ürünler olabilir tavsiyelerinize ihtiyacım var

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Kurulama havluları olabilir, zymöl,dodo juice,angel wax gibi wax ürünleri olabilir.
Yükte hafif pahada ağır şeyler olmalı bence :utandim:

El_Diablo

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Frankfurt
"Aluteufel" cant temizleyici kirmizi asistli ve cok kuvvetli.Kromaj cantlarda tavsiye etmem.Daha cok kislik tekerlerde .Yesili günlük kullanim icin. xaronfr videolarinda test sonuclarina bakabilirsin.

"Liquid elements Silverback xl " kurulama bezi. Bende turuncu versiyonu var. Bununda test sonuclari xaronfr videosunda mevcut.

Aklima ilk etapda bunlar geliyor. Tabiki Türkiyede mevcut deyilse,

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
"Aluteufel" cant temizleyici kirmizi asistli ve cok kuvvetli.Kromaj cantlarda tavsiye etmem.Daha cok kislik tekerlerde .Yesili günlük kullanim icin. xaronfr videolarinda test sonuclarina bakabilirsin.

"Liquid elements Silverback xl " kurulama bezi. Bende turuncu versiyonu var. Bununda test sonuclari xaronfr videosunda mevcut.

Fazla silverback orange baby varsa talip olunur:komik::komik:
Güle güle kullanınn

umrdmr

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Yük de hafif katma değeri yüksek ürünler tercih edin.

Türkiye'de olmayan veya daha hesaplı hertürlü zymol ve swissvax ürünü olabilir. Onun dışında sonax profiline güzel ürünler var. Aracın üstüne ıslakken uygulanan çok güzel bir ürün yapmış sonax o olabilir.

Yine yük de çok ağır olmayacak her türlü profiline getirilebilir aslında. Çünkü Zymol ve Swissvax fiyatları çok hoşunuza gitmeyebilir. Fakat Sonax Alman menşeili olduğu için fiyatları uygun buraya göre. Zymol ve Swissvax için ayrı konu açabilirsiniz, fiyatlarını öğrenip. Çünkü belki forumdan almak isteyen olur, ki yük de olmaz hafif ürünler çünkü.

Silverback beğenmeyen forumdaşlarımız mevcut olarak aklımda kalmış onu mutlaka araştırın forum içerisinde. Çağrı biliyordur aslında @technologyst ona sorabilirsiniz.

brkgok

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
Ankara
Sonax PNS başarılı ürün Türkiyede yok. Hatta bana da getirebilir kardeşiniz :komik::komik:
Şubatta döncek eğer ocak gibi hatırlatırsanız getirtelim
Kurulama havluları olabilir, zymöl,dodo juice,angel wax gibi wax ürünleri olabilir.
Yükte hafif pahada ağır şeyler olmalı bence :utandim:
Zymöllere biraz baktım amazondan burdaki fıtarlardan bile yüksek gibi almanyada nereden alışveriş yapılır tam bilemediğim için

Kurulama havlusu banada mantıklı geliyor ama nereden alışveriş yapmam gerektiğini bilmiyorum tavsiyeniz var mı
Yük de hafif katma değeri yüksek ürünler tercih edin.

Türkiye'de olmayan veya daha hesaplı hertürlü zymol ve swissvax ürünü olabilir. Onun dışında sonax profiline güzel ürünler var. Aracın üstüne ıslakken uygulanan çok güzel bir ürün yapmış sonax o olabilir.

Yine yük de çok ağır olmayacak her türlü profiline getirilebilir aslında. Çünkü Zymol ve Swissvax fiyatları çok hoşunuza gitmeyebilir. Fakat Sonax Alman menşeili olduğu için fiyatları uygun buraya göre. Zymol ve Swissvax için ayrı konu açabilirsiniz, fiyatlarını öğrenip. Çünkü belki forumdan almak isteyen olur, ki yük de olmaz hafif ürünler çünkü.

Silverback beğenmeyen forumdaşlarımız mevcut olarak aklımda kalmış onu mutlaka araştırın forum içerisinde. Çağrı biliyordur aslında @technologyst ona sorabilirsiniz.
Tavsiyeleriniz için teşekkürler zymöl için bir az göz attım sanki ülkemize göre yüksek gibi fiyatlar , Şubat ayında döncek kardeşim ben şimdiden biraz araştırma yapmak istiyorum alım yapabileceğim siteleri tavsiye ederseniz sevinirim. Şubat ayında döneceği için herhangi bir ortak alım Ocak ayında düşünülebilir sizler için elimden gelen birşey olursa yardımcı olmak isterim ama vakit şu an biraz erken

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Carpro Reset şampuan olabilir, çok güzel bir şampuan, ben de bir tane isterim ama:utandim:

umrdmr

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Şubatta döncek eğer ocak gibi hatırlatırsanız getirtelim

Zymöllere biraz baktım amazondan burdaki fıtarlardan bile yüksek gibi almanyada nereden alışveriş yapılır tam bilemediğim için

Kurulama havlusu banada mantıklı geliyor ama nereden alışveriş yapmam gerektiğini bilmiyorum tavsiyeniz var mı

Tavsiyeleriniz için teşekkürler zymöl için bir az göz attım sanki ülkemize göre yüksek gibi fiyatlar , Şubat ayında döncek kardeşim ben şimdiden biraz araştırma yapmak istiyorum alım yapabileceğim siteleri tavsiye ederseniz sevinirim. Şubat ayında döneceği için herhangi bir ortak alım Ocak ayında düşünülebilir sizler için elimden gelen birşey olursa yardımcı olmak isterim ama vakit şu an biraz erken

Amazon.de'den bakabilirsiniz. Sonax Profiline serisine mutlaka bakmanızı öneririm. Özellikle Cutmax'a. Süleyman abinin en beğendiği pasta. Ben kendim kullanmadım, ama kötü olma ihtimali yok. Sonax Perfect Finish de olabilir. Cutmax ve Perfect Finish için piyasanın en iyi pastaları deniyor.

Onun dışında Sonax Spray&Seal olabilir.
Sonax Profilinine PNT olabilir.
Sonax CC36 Ceramic Coat olabilir. Kullanan yok ama Türkiye'de ilk olursunuz. Sonax kötü ürün yapmaz.

Yani Türkiye'de olmayan Profiline başta olmak üzere her türlü Sonax olabilir. Sonax Almanya'da ucuz onun için Sonax öneriyorum.
Onun dışında Carpro da Alman menşeili olabilir ona da bir bakmanı tavsiye ederim. Emin değilim ama bakabilirsin.

Ne getirirsen bana da getir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ooo Dursun ürün almaya başlamış :) Dün de bana Zymol Ital hakkında sorular sordu, yakında yine uygulama merkezi açacak kadar ürün alımı yapabilir.

İdris

Usta Detaycı
Üye
İl
Bursa
HQS yalnıs telafuz etmedıysem bı site alta foam var italyan malı o sıtede urunlere bakabılırsınız baya cesıt var

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Liquid elements kendi sitesi var area52 ghmb diye aratırsanız çıkar. Autophelge shop var internet sitesi. Ebay.de bazen ucuz ürünler var. Waschhelden fena değil. Almanyada nanolex si3d ver nanolex serisi ürünler bulabilirsin ama bu kurda ucuz bir şey bulamazsın yazın bizde çok araştırdık bir tane ürün bulamadık.

brkgok

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
Ankara
HQS yalnıs telafuz etmedıysem bı site alta foam var italyan malı o sıtede urunlere bakabılırsınız baya cesıt var
Evet orayı inceledim güzel bir site teşekkürler:)

Ben bu siteden ceyizim cogunu aldim........2-3 günde ürün elinizde , eger almanya ici siparis verirseniz.

www.waschhelden.de
teşekkür ederim bakıyorum:)

Liquid elements kendi sitesi var area52 ghmb diye aratırsanız çıkar. Autophelge shop var internet sitesi. Ebay.de bazen ucuz ürünler var. Waschhelden fena değil. Almanyada nanolex si3d ver nanolex serisi ürünler bulabilirsin ama bu kurda ucuz bir şey bulamazsın yazın bizde çok araştırdık bir tane ürün bulamadık.
evet malesef çoğu ürün burdakiyle aynı fiyat ya da biraz daha yüksek:mad: burada bulunmayan ürünleri getirtmek mantıklı olacak

M U R A T

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
34
sonax en mantıklı seçenek görünüyor hatta pastaları çok övülüyor fazla alma imkanınız varsa ortak olmak isterim