Amerika'dan ürün tedariği ve istekler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emirhancakir

Çaylak Detaycı
Üye
Arkadaşlar selam. Forum yönetiminden @Pro'nun bilgisi var. Bayağı benim aracılığım ile arkadaşıma ürün getirttiğimiz bir sürü arkadaşımız oldu.

Sadece Detailing olarak bakmayın, valize sığan her şey. Yaz'a doğru E36 M3 için motor parçaları getirteceğiz mesela :)

Macbook, Laptop, Telefon, iPhone, Kıyafet vs.. aklınıza gelebilecek her şey.

Tabi bunları ücretsiz olarak getirmiyor, komisyon koyuyor üzerine.

Daha öncesinde sayısızca malzeme getirttim Detailing için, 1 kuruş para kazanmadım ve kazanmak da istemedim ama cebimden çıktı açıkcası git gel git gel. En azından yol paramı ve çektiğim eziyete değmesi açısından ufak bir şey koycam ben üzerine 1-2 USD gibi ama inanın cebime de kalmayacak o, sadece giderimi karşılamak için. Yani ürün başı değil, atıyorum 10 kişi varsa kişi başına 1-2 USD o da ürün çok fazlaysa, taşımakta vs.. beni zorlayacaksa daha önce olduğu gibi. Çünkü ürünleri getirenden almak için bir sürü yol gidiyorum ve dönüyorum, tekrar kargo için yine bir sürü yol gidiyor ve dönüyorum. Yolda poşet patlıyor malzemeler dağılıyor yağmur yağıyor vs... rezil olup durdum yani :)

Amacım herkesin, burda olmayan ve denemek istediği ürünleri buralara getirebilmek. Uygun fiyatlara da mal olması için uğraşmak.

Sipariş geçtiğimiz firma AutoGeek.Net

Kendileri ile arkadaşım görüştük ve tam netleştirmesek de, eğer aylık $3500'lik bir ürün alımı yapar isek %20-25-30 arasında bir indirim de uygulayacaklarını belirttiler ama siparişe bağlı. Tabi arkadaşın koyacağı komisyonu da var, onu da unutmamak lazım.

Daha önceden sürekli malzeme getirtenler arasından burada tanıdıklarımdan;

@nuriksari
@Detail Guy
@Giallorosso
@Hakankılıç
@İdris

www.autogeek.net üzerinden ürünlerinizi seçip, bana ya da başlık altından atınız. Toplu bir liste yaparak fiyat alır isem, parça parça uğraşmamış oluruz çünkü arkadaş da en son yeter parça parça atma diyor:)

Sadece AutoGeek değil, başka yerlerden de istediğinizi getirebilir. Sadece Amerikan sitesi olmasına dikkat edin.

Amazon, Ebay, Wallmart vs.. gibi bir sürü site var.

Eyalet vergisi çıkıp çıkmamasını da arkadaş görebiliyor, Amerika da eyalet vergisi denen bir olay var, ona takılmamaya dikkat edin. AutoGeek de bizim eyalet'e vergi çıkmıyor ve o yüzden sürekli orayı tercih ediyoruz.

Yaklaşık 10 günde 1 kez gidip geliyor. Ürünler ortalama 10 gün içerisinde geliyor yani.

Herkes için iyisi olur ve herkes istediğine istediği fiyata kavuşabilir umarım.

Keyifli Detailing'ler arkadaşlar.. :)

Son düzenleme:

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Forum üyeleri için faydalı olacaksa çok güzel olur.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

emirhancakir

Çaylak Detaycı
Üye
Forum üyeleri için faydalı olacaksa çok güzel olur.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ
Forum üyelerinin faydalanması için böyle bir konu açtım Süleyman abi. Zaten çok fazla kişi var getirten. Adını belirttiğim arkadaşlar da sürekli alan kişiler arasında. Herkes burda değil o yüzden referans olarak başkalarını ekleyemedim. Bugüne kadar yapılan alışveriler 10.000 TL'yi geçti. :)

Güncel kalırsa konu herkes için faydalı olur ama tek tek değil, toplu şekilde liste atmalıyım arkadaşa. Yoksa komisyonu uçuyor, iş olarak yapıyor bunu. Programı hesaplıyor komisyonu.

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Satın alınabilecek f/p ürünleri varsa ve bu başlık altından paylaşılırsa alım sayısı artacaktır. :)

emirhancakir

Çaylak Detaycı
Üye
Siteyi araştırırsanız ve güzel, almak istediğiniz ürünleri bu başlık altında beni etiketleyerek yazarsanız süper olur. :) Ya da direk numaramdan yazarsanız çok hızlı bir şekilde iletişim halinde olabiliriz. Aynı şekilde ben de arkadaşa iletirim sizin için fiyatları söyler ve ne ise o söylerim size.

M U R A T

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
34
ben 2 yıl evvel gitmiştim ve amazon da cgürünleri hesaplı geliyordu ihtiyacı olan bir göz gezdirsin amazona

emirhancakir

Çaylak Detaycı
Üye

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Teşekkür ederiz konu için, şu anda benim de aklımda bir şey yok ve zaten yoğun bir alm programından yeni çıktık. biraz kendimizi toplayalım bakalım.

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
istanbul
Teşekkür ederiz konu için, şu anda benim de aklımda bir şey yok ve zaten yoğun bir alm programından yeni çıktık. biraz kendimizi toplayalım bakalım.
+1 bende bir dolu şey aldım.

P.S: Bunu yazarken yanda autogeek sayfasına bakarken buldum kendimi :)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
@ege duygularımla oynuyorsun üstad,
Zymol Japon wax
Zymol Auto Wash için kendimi uzun süredir tutuyorum.Hatta dişlerimi sıkıyorum:alisveris:
Birde benim listede bu var
Zymol spray glaze

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
izmir
Üstad titan ve glaze yi bu siteden bir kez sipariş vermeyi denedim bir kaç ay önce fakat kargo fiyatı yüzünden iptal etmiştim.
Allah izin verirse kısmet ederse Bir gün mutlaka kullanırsın inşallah. Amigo hesabı. Kader kısmet işleri üstad.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...