Angel wax

akhisar

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
kocaeli
Arkadaslar angelwax urunlerini arastiriyordum daha once otomaniax sitesi getiriyordu birakmislar angelwax türkiye diye google aratirken türkiye distiribitorü ile mesajlastim katalog atmis sitemizden bahsettim iskontolu ürun talebinde bulundum olumlu karsiladi ama fiyatlari nedir bilmiyorum bana kataloglari atmis bende sizin ile paylasmak istedim fikirlerinizi almak isterim

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Teşekkürler usta siteye özel iyi indirim yaparlarsa güzel olur. Site adresi ve indirim oranıyla ilgili bilgilendirme yaparlarsa buradan duyuralım.

akhisar

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
kocaeli
https://www.dropbox.com/s/fouw7fns9wiz6n0/katalog%20Angelwax%20-2.pdf?dl=0

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Angelwax çokk merak ettiğim ürünleri var.Güzel indirim yaparlarsa şahane olur. İnşallah potansiyelin farkına varırlar.

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Enigma için yerimizi alalım. Fiyatı güzel olursa hibrit wax merakımı gidermiş olurum.

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Teşekkürler Recep abi, firma Kayserideymis gidip bir çaylarını içeyim, enigma alıp döneyim üyelere de güzel bir indirim almaya calisayim

Eraycan

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ordu
Enigma yi bende gözüme kestirdim 12 ay koruma dediğine göre 2 ay dayanır:)

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
onurçiko' Alıntı:
Enigmaya kaç sehem giriyoruz @Paian :)
Bölünmüş ürünlerde gıyabında seni zaten sayıyorum abi :D  Sen bir iki kişiyi daha ayartırsın zaten gold/renkli user farkından dolayı :D 250 ml olan 179 dolar gözüküyor. Tam bölmedik valla.

@Eraycan ı da ekleriz demeye kalmadan yukarıya yazmış zaten :) 3 hafta dayansa yeter.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Eraycan

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ordu
Paian' Alıntı:
onurçiko' Alıntı:
Enigmaya kaç sehem giriyoruz @Paian :)
Bölünmüş ürünlerde gıyabında seni zaten sayıyorum abi :D  Sen bir iki kişiyi daha ayartırsın zaten gold/renkli user farkından dolayı :D 250 ml olan 179 dolar gözüküyor. Tam bölmedik valla.

@Eraycan ı da ekleriz demeye kalmadan yukarıya yazmış zaten :) 3 hafta dayansa yeter.
Çok paraymış harbiden yüzde 70 iskonto yapma ihtimali varmı acaba :)

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İyi indirim alırsanız beni de katın bölüşmeye ama 180usd veirimez o waxa şahsi fikrim.

Detail Guy

Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
İl
Belirtilmedi
Güzel bir indirim olursa bakarız bişeyler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

akhisar

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
kocaeli
Pro' Alıntı:
Teşekkürler Recep abi, firma Kayserideymis gidip bir çaylarını içeyim, enigma alıp döneyim üyelere de güzel bir indirim almaya calisayim
Valla yakin olan isi koparsin foruma ozel indirim filan alsin olmadi bolusmelik bi urun alip deneriz

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
akhisar' Alıntı:
Pro' Alıntı:
Valla yakin olan isi koparsin foruma  ozel indirim filan alsin  olmadi  bolusmelik bi urun alip deneriz
Müsait olunca bi gideyim abi tamamdır..

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Merak ettiğim ve ağırlıklı olarak sıvı zımbırtılar sattıklarından bir türlü ürün temin edemediğim markaydı. Bende özellikle Ti-22, Corona ve Enigma'yı merak ediyorum. Enigma'nın sample size'ı varsa o daha makbule geçer yok tek başına 250ml'sinin fiyatı korkunç boyutta.
Güzel indirim olursa, ortaya karışık ürünler alırım. Yanlız, ben şirkete fatura ettireceğim için malesef sizlerle ortak alım yapamayacağım :(

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
SubaruOutback' Alıntı:
Merak ettiğim ve ağırlıklı olarak sıvı zımbırtılar sattıklarından bir türlü ürün temin edemediğim markaydı. Bende özellikle Ti-22, Corona ve Enigma'yı merak ediyorum. Enigma'nın sample size'ı varsa o daha makbule geçer yok tek başına 250ml'sinin fiyatı korkunç boyutta.
Güzel indirim olursa, ortaya karışık ürünler alırım. Yanlız, ben şirkete fatura ettireceğim için malesef sizlerle ortak alım yapamayacağım :(
Enigmanın 30 ml olanı da var ama buraya getirmişler midir bilemem. 36 dolardı fiyatı sanırım Amerika sitelerinde.

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Angel Wax distribütörü şuan yurtdışındaymış gelince benimle iletişime geçecekler  bekliyoruz  :cool: