Araç Kameranıza Yansıyanlar

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Herkese merhabalar.
Araç kamerama yansıyan görüntülerin bir kısmıyla bir kolaj oluşturdum, devamını da yaparım inşallah :)
Göreceğiniz üzere başlıca problem kameranın yeri, silecek olmayan yere denk geliyor. Değiştirmek istemiyorum çünkü aynanın da arkasına denk geliyor. yani araca binen yabancı birisi (serviste, sanayide, otoparkta) onu farkedemiyor. Camı sürekli silmem gerekiyor, silemezsem de böyle problemler oluyor.
İyi seyirler, ilerde daha tehlikeli görüntüler de var :)
Siz de araç kameralarınızda kaydettiğiniz görüntüleri bu başlık altından paylaşabilirsiniz.

elinize saglık . görüntüler ders niteliginde araç kullanıcıları bilindik güncel bakkal style.

asdkafjd

Çaylak Detaycı
Üye
Güzel konu teşekkürler, bu kamera olayını keşke ülkemizde zorunlu yapsalar. Hergün İstanbul da bin beteriyle karşılaşıyoruz saat farkı olmaksızın :dusun:

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Konu çok güzel olmuş elinize sağlık. Yalnız sürücüler çok sinir bozucu :mad:

multispace

Uzman Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
Konu güzel.

Bu kamera belki hayatta bir kez lazım olur. Ama hayat kurtarır. Kesinlikle kaliteli birşey edinin

smtcglr

Usta Detaycı
Üye
Samsun da 61 ve 52 görünce kaçıyoruz biz sebebini anlamışsınızdır. :D Bende araç kamerası almayı düşünüyorum Xiaomi nin araç kamerasını kullanan var mı ?

erenkrkl

Acemi Detaycı
Üye
Herkese güzel dilekleri için teşekkür ediyorum. Kameranın zorunluluğu bana çok zor bir olay gibi gelmiyor. Hatta firmalar bunu isteseler kendileri bile yapabilir. Geri görüş kamerasını veya önde aynanın arkasına konulabilecek bir kamerayı sürekli kayıtta tutmak bizim bile en kalitelisine 1000 lira verdiğimiz bir olayda çokta zor olmasa gerek :)

Samsun da 61 ve 52 görünce kaçıyoruz biz sebebini anlamışsınızdır. :D Bende araç kamerası almayı düşünüyorum Xiaomi nin araç kamerasını kullanan var mı ?
Hocam bizde de 55 ve 53 plakalar öyle ne diyeyim :D Ama ben kabul ediyorum bizimkiler biraz sıkıntılı. İleriki videolarda da gözükenler olacaktır, adam kafasını bile çevirmeden yola çıkıyor.

ffsahin

Uzman Detaycı
Üye
Yaya geçidinde yayaya yol verilmeyeceğini bilmeyecek kadar cahil olabilirsin , 50 metre ilerde yanan kırmızıyı görmeyecek kadar körde olabilirsin ama sol ve orta şeritte iki araç durmuşken yahu bunlar durduysa birşey vardır diye düşünecek kafanda mı yok acaba.

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Yaya geçidinde yayaya yol verilmeyeceğini bilmeyecek kadar cahil olabilirsin , 50 metre ilerde yanan kırmızıyı görmeyecek kadar körde olabilirsin ama sol ve orta şeritte iki araç durmuşken yahu bunlar durduysa birşey vardır diye düşünecek kafanda mı yok acaba.
ehil belgesini alsada eşeklik baki kalma durumu tecelli etmiş.

smertt1

Çaylak Detaycı
Üye
Allah hepimize sabır versin bu olaylara karsı gercekten sakinliği korumak cok önemli

erenkrkl

Acemi Detaycı
Üye
Ülkecek çok önemli insanlarız, sürekli bir yere yetişmeye çalışıyoruz, bir araba geçip durunca 30 dakika kar ediyoruz...

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Abi süpersin yahu:komik:
Bu arada yaya kaldırımı varken yolda yürüyen yayalarıda unutmamak lazım:mutlu:
Oda düz vites gibi vites küçültmek istemeyen sürücü yavaşlayıp durmak istemez yayalarda kaldırım çıkmak inmek istemez üşenir basen kesimi yag erimesi olurda zayıflar kas yapardiye. Aslında bilmiyorlar ki gizli squat.