Araçda Solma

kadir9666

Çaylak Detaycı
Üye
İl
kahramanmaraş
Merhabalar arkadaşlar, Siyah honda civic aracıma geçen yıl seramik kaplama yaptırdım.arabam da solmalar gibi kelerme gibi şeyler meydana geldi ve hızla artıyor.sebebi ne olabilir ve buna nasıl engel olurum.

SM-C9000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Ankara
Merhabalar arkadaşlar, Siyah honda civic aracıma geçen yıl seramik kaplama yaptırdım.arabam da solmalar gibi kelerme gibi şeyler meydana geldi ve hızla artıyor.sebebi ne olabilir ve buna nasıl engel olurum.

Resim atarmisiniz gorsel olarak incelemek lazim.

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Seramik kaplama nerde yapıldı. Yeni bir işlemse yüksek ihtimal boyayı yakmış olabilirler.

architect_baki

Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Asya grubu araçlarının boyası çok ince. Bu sebeple sürekli pasta cila polisaj yapmayı geçtim, kötü işçilikle yapılan sadece tek polisaj bile ciddi oranda boyayı inceltir.

bu da zamanla bunun göstergesi gibi.

aracı boya korumasız bırakmayın.

CNR Detailing

Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Ankara
Aracınızın boyasını korumaya çalışırken lütfen kasap işçilik yapan kişilerce aracınızın boyasını mahvettirmeyin, korumaya çalışırken koruyamaz hale geliyor malesef. Boyanız büyük oranda açılmış kimi zaman düzelttiğin oluyor yırtılan boyaları Ankara’da iseniz beklerim .

kadir9666

Çaylak Detaycı
Üye
İl
kahramanmaraş
Aracınızın boyasını korumaya çalışırken lütfen kasap işçilik yapan kişilerce aracınızın boyasını mahvettirmeyin, korumaya çalışırken koruyamaz hale geliyor malesef. Boyanız büyük oranda açılmış kimi zaman düzelttiğin oluyor yırtılan boyaları Ankara’da iseniz beklerim .
Kaliteli olarak gördüğüm marka olan yerlerde yaptırıyorum , maalesef ankara da değilim k.maraştayım

usurer

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
izmir
Vernik çok inceldiği için yanmış gibi geldi bana da, üzerindeki koruma 1 yıl sonunda özelliğini kaybetmeye başladığı içinde açığa çıkmış olabilir.
Autoclub'ların çoğu hakkınca pek çok şikayet okudum maalesef, geçmiş olsun, fırsatınız olursa forumdan işin uzmanı arkadaşlardan yakın olduğunuz varsa baktırın

CNR Detailing

Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Ankara
Kaliteli olarak gördüğüm marka olan yerlerde yaptırıyorum , maalesef ankara da değilim k.maraştayım

Verdiğiniz örnek olarak kaliteli bildiğiniz markanın vakalarını gelin birgün dükkanda beraber inceleyelim :)