Arexons Smash Cockpit Cleaner Incelemesi

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
istanbul
Birkaç ay önce nette gezinirken karşıma bu ürün çıktı aslında almayacaktım ama ürünün fiyatı çok cezbediciydi, yanlış hatırlamıyorsam 10 TL gibi bir fiyatı vardı bende affetmedim aldım.
Ürünü birkaç defa kullandım, kullanımı çok basit ve hızlı.
Ürünün avantajları
-Yüzeyin rengini ve dokusunu bozmuyor.
-Araç içinde rahatsız etmeyecek bir koku yayılıyor ama o koku en fazla 2 gün etkisini sürdürüyor.
-Direkt yüzeye sıkabilirsiniz veya beze sıkıp yüzeye sürebilirsiniz.
- Anti statik etkisi var ama günlük kullanılan otomobilde bu etki 3 hafta sürüyor.
-UV koruma etkisi var.
-Silikon içermiyor.

Dezavantajlar
-Çok fazla gaz ve duman çıkışı var. Tek seferde torpidoya ürünü sıkarsanız dumandan etkilenme riskiniz var.
-Temizlik özelliği çok aman aman değil, özellikle hafif ve derine işlememiş kirleri temizleyebiliyor.

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
İnceleme için teşekkürler. Gaz çıkışı işi beni direkt eledi :(. Detay yapıcaz diye astım krizlerine girmeye gerek yok.

Bu arada geçen 11 Kasım muhabbetine nette gezinirken Bullsone’un yağmur kaydırıcısını gördüm (saçma sapan reklamları var zaten görülmeyecek gibi değil. Oyunculuklar göz kanatıyor:)) acaba dedim ama pas geçtim. Wax, seramik, araç kokusu vs. bir ton ürün üretiyorlarmış. Yakın gelecekte test masasına yatırılma ihtimalleri var mı bir sorayım dedim.

Son düzenleme:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Eline sağlık, seviyorum ben bu arexons ürünlerini. Fakat bu aralar bunun fiyatlarda uçtu. Sizin gibi ucuz yakalyınca kaçımamak lazım.

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
istanbul
İnceleme için teşekkürler abi. İnceleme Bombaları başlıyor mu:):fisilti:
Planlayınca başıma 40 tane çorap örülüyor, birşey yazmayayım, beni takipte kalın anacağım.
İnceleme için teşekkürler. Gaz çıkışı işi beni direkt eledi :(. Detay yapıcaz diye astım krizlerine girmeye gerek yok.

Bu arada geçen 11 Kasım muhabbetine nette gezinirken Bullsone’un yağmur kaydırıcısını gördüm (saçma sapan reklamları var zaten görülmeyecek gibi değil. Oyunculuklar göz kanatıyor:)) acaba dedim ama pas geçtim. Wax, seramik, araç kokusu vs. bir ton ürün üretiyorlarmış. Yakın gelecekte test masasına yatırılma ihtimalleri var mı bir sorayım dedim.
Bende 40 kere ürünlere baktım baktım sonra almadım. Waxlar cezbetmedi, kristal midir nedir o seri de sanki çok birşey vaad etmiyor gibi hissettirdi o nedenle de almadım.
Eline sağlık, seviyorum ben bu arexons ürünlerini. Fakat bu aralar bunun fiyatlarda uçtu. Sizin gibi ucuz yakalyınca kaçımamak lazım.
Arexons'lar eskiden fiyat performans ürünleriydi ama fiyatlar alıp başını gidince artık ancak çok ucuza görünce alıyorum.
İnceleme için teşekkürler abi. Fiyatına göre iyiymiş aslında.
Fiyatı ben aldığımda iyidi, şansıma denk geldi bende aldım. Zaten aldıktan sonra tükendi yazdı. Elleri mi sürçtü de öyle düşük fiyat yazdılar bilmiyorum ama kısmetimde varmış. Şimdi almaya kalkışsan sanırım fiyatı minimum 40 TL'dir.

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
İnceleme için teşekkürler. Bu gaz salınım olayı çok fazla kesinlikle cem kapı baca ne varsa açık uygulanmalı