Asus Dsl AC750 - AC51 modem tavsiye eder misiniz?

thelordof

Çaylak Detaycı
Üye
Asus dsl ac750 veya Asus dsl ac51 kullanan oldu mu? Vdsl için bu modemden almayı düşünüyorum.

esstel

Tecrübeli Detaycı
Üye
Ben kullanıyorum.. gayet memnunum..bir sorun yaşamadım.. yalnız 2g ve 5g den wi-fi veriyor..5 g ye şifre koymamisim sonradan farkettim...

technologyst

Uzman Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Bende tenda var bende çok memnunum genişleticide tenda almıştım ikisi. Bir çok ciddi bir wifi perfonması sunuyor hiç sıkıntı yaşamadan evde her şeyi izleyip aybı anda kullanabiliyoruz

Ens_Clk

Çaylak Detaycı
Üye
Ben de Dsl AC750 modelini kullanıyorum alırken belirlediğim kriterler menzil mesafesi ve çift bant olması yeterliydi benim için gerçekten memnunum ev içi çoklu kullanımlarda bir sıkıntı yaşamıyorum, şahsen tavsiye ederim.

thelordof

Çaylak Detaycı
Üye
Ben de Dsl AC750 modelini kullanıyorum alırken belirlediğim kriterler menzil mesafesi ve çift bant olması yeterliydi benim için gerçekten memnunum ev içi çoklu kullanımlarda bir sıkıntı yaşamıyorum, şahsen tavsiye ederim.
teşekkür ederim hocam , dsl ac750 ac51 in yerine çıkan model sanırım. Yeni üretimlerde ac750 üretiliyor sanırım anladığım kadarıyla. Fiyatına göre vaad edilen iyi olsun yeterli.