Auto Finesse Aqua Deluxe

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Merhabalar bu asagıdaki link çinli dediğimiz aqua deluxe mudur ? Orjinal ile arasında cok fark var mıdır ? Cevaplar için teşekkürler

Magic Aqua Deluxe 1200 GSM - Ultra Kurulama Havlusu 50cm*70cm

Muhtemelen aynı olabilir çinliyle fakar ne AF deluxe ne de bu üründen çok bir beklentiniz olmasın bu fiyatın 30-40 lira üzerinde geçen günlerde twisted havlu satışları vardı keşke değerlendirebilseydiniz. Bence bu paralara böyle ürünler tercih etmeye gerek yok diye düşünüyorum :)

smertt1

Acemi Detaycı
Üye
Muhtemelen aynı olabilir çinliyle fakar ne AF deluxe ne de bu üründen çok bir beklentiniz olmasın bu fiyatın 30-40 lira üzerinde geçen günlerde twisted havlu satışları vardı keşke değerlendirebilseydiniz. Bence bu paralara böyle ürünler tercih etmeye gerek yok diye düşünüyorum :)
Gordum konuyu malesef af nin ne gibi dezavantajı var acaba ? Veya şöyle sorim af ye 150 tl vermek yerine bu aynı değil mi ?

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Gordum konuyu malesef af nin ne gibi dezavantajı var acaba ? Veya şöyle sorim af ye 150 tl vermek yerine bu aynı değil mi ?
AF hepimizin hemen hemen tecrübe ettiği fakat performansını çok kısa sürede yitirdiği sonucuna ulaştıran bir havlu iç dikişleri birbirinden ayrılıp zamanla saçma sapan bir halde alabiliyor bu gibi handikapları oluncada pek sevilesi olmuyor, yine en ulaşılabilir rakamlara Gyeon Silk dryer tercih edilebilir diye düşünüyorum AF deluxe yerine. Gören arkadaşlarda fikir belirtir. Ama 80-90 lira bu havlu için bence yanlış bir tercih olur yinede takdir sizin :)

smertt1

Acemi Detaycı
Üye
AF hepimizin hemen hemen tecrübe ettiği fakat performansını çok kısa sürede yitirdiği sonucuna ulaştıran bir havlu iç dikişleri birbirinden ayrılıp zamanla saçma sapan bir halde alabiliyor bu gibi handikapları oluncada pek sevilesi olmuyor, yine en ulaşılabilir rakamlara Gyeon Silk dryer tercih edilebilir diye düşünüyorum AF deluxe yerine. Gören arkadaşlarda fikir belirtir. Ama 80-90 lira bu havlu için bence yanlış bir tercih olur yinede takdir sizin :)
Beklediğim yorum buydu birkaç ilan var sanırım twisted pile için bakacağım

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Beklediğim yorum buydu birkaç ilan var sanırım twisted pile için bakacağım

Twisted ürünlerin sizin faydanıza olacağını düşünüyorum, bence de bu yönde tercihte bulunmak daha avantajlı olacaktır uzun ömür konusunda da mikrofiber havlulara göre daha önde twisted havlular :)

nuriksari

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
Dubai
AF nin orijinali 5 para etmezken çinlisine para vermek mantıklı olmayacaktır. @can26 ya tamamen katılıyorum çinli değil Kore mali satılık mutlaka denk gelir burayı takip edin Klin Korea, Wizard, Purestar 150Tl gibi rakamlara alınır ve havlu alışverişi biter aklınız kalmaz başka birşeydr