Auto Finesse Verso Genel Temizleyici (APC) İnceleme Videosu!

halis06

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Arkadaşlar merhaba. Ben Halis.

Bu videoda Auto Finesse'in Verso ürününü kullandım. Bu ürün bir APC (all purpose cleaner). Yani genel temizleyici. Ürünü aracın hemen hemen her yerinde kullanabiliyorsunuz. Ayrıca konsantre bir ürün olması sebebiyle sulandırıp daha uzun kullanım sağlayabiliyorsunuz. Ürünü araç içerisindeki plastik, deri ve kumaş aksama sürecekseniz videodaki gibi sulandırabilirsiniz. Motorda ve jantlarda kullanırken direkt sıkmanız gerekmektedir.

Ürünü çizilebilecek yerlerde uygularken detay fırçası kullanmanızı tavsiye ederim. Eğer elinizde böyle bir ürün yoksa çok güvendiğiniz yumuşak dokulu bir fırça kullanabilirsiniz. Tabiki sürekli kullanacaksanız detay fırçası almanız şart diyebilirim.

Eksiğimiz kusurumuz varsa kusura bakmayın. Beni desteklemek için kanalıma abone olabilir, videomu beğenebilirsiniz. Fikirlerinizi bekliyorum. İyi Seyirler :)

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Test için eline sağlık. Ancak videoyu harika etkili şeklinde yapman bana itici geldi. Ayrıca o boya fırçasını araçta kullanmamanı yavsiye ederim demir köşeleri var çizebilir plastiği yada başka aksamları. Ayrıca ürünü fırçaya sıkıp yüzeye uygularsan daha az dağıtırsın bu şekilde her yere ürünü sıkıp silemediğin yerler kalıyor daha sonra buralarda başka sonuçlar verebilir. Deri aksamda apc kullanımını önermiyorum, deriyi kurutup rengini açabilir.

halis06

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Test için eline sağlık. Ancak videoyu harika etkili şeklinde yapman bana itici geldi. Ayrıca o boya fırçasını araçta kullanmamanı yavsiye ederim demir köşeleri var çizebilir plastiği yada başka aksamları. Ayrıca ürünü fırçaya sıkıp yüzeye uygularsan daha az dağıtırsın bu şekilde her yere ürünü sıkıp silemediğin yerler kalıyor daha sonra buralarda başka sonuçlar verebilir. Deri aksamda apc kullanımını önermiyorum, deriyi kurutup rengini açabilir.
Yorumlarınız için teşekkürler. Bildiğiniz üzere detailing biraz masraflı bir iş. Bende elimden geldiğince tüm ürünlerimi tamamlamaya çalışıyorum. Yavaş yavaş detaya dair ürünler satın alarak devam ediyorum.

Başlık konusunda da ürünün direksiyonda kuruduktan sonra bırakdığı görünüm cidden çok hoşuma gitti. Başlığı bundan böyle seçtim. Dediklerinizi dikkate alacağım. Tekrar teşekkür ederim.

burakaydemir

Çaylak Detaycı
Üye
Naçizane benim tavsiyemde bu tip ürün tanıtımlarında before/after ya da 50/50 deneme olması, satın almayı düşünenlere daha iyi yol gösteriyor ve videonun daha izlenebilir hale gelmesine olanak sağlıyor diye düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

halis06

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Naçizane benim tavsiyemde bu tip ürün tanıtımlarında before/after ya da 50/50 deneme olması, satın almayı düşünenlere daha iyi yol gösteriyor ve videonun daha izlenebilir hale gelmesine olanak sağlıyor diye düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Dediğiniz çok çok doğru. Aracın içerisine komple temizlik yaptığım bir video var orada before after görüntülerini ekleyeceğim. Teşekkür ederim :)

El_Diablo

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Frankfurt
Video izledimde habu usak Ankarali dedim :) …...Güzel inceleme olmus. Ters acidanda göstermisin. En azindan birde 50;50 olsaymis , tam olacakmis. Ama bu haliylende güzel.
Böyle Kamera karsisinda konusmayi becerenlere hayranim.Ben bu videoyu yapmis olsam , en gec 2.30 dakikadan itibaren gecen haftanin maclarina gecis yapmis olurdum :p

halis06

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Video izledimde habu usak Ankarali dedim :) …...Güzel inceleme olmus. Ters acidanda göstermisin. En azindan birde 50;50 olsaymis , tam olacakmis. Ama bu haliylende güzel.
Böyle Kamera karsisinda konusmayi becerenlere hayranim.Ben bu videoyu yapmis olsam , en gec 2.30 dakikadan itibaren gecen haftanin maclarina gecis yapmis olurdum :p
Güzel görüşleriniz için teşekkür ederim. Elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum.

Bu ürüne bir video daha çekmeyi düşünüyorum keza insanların gerçek anlamda dikkatini çekti. 50:50 gibi ölçekleride deneyimleyeceğim.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
İnceleme için teşekkürler kanalına abone oldum bile

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ