Autobrıte chunky monkey

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
@kimyasaladamlar sanırım autobrite ürünlerini artık satmayacak. siteden tüm ürünler kalkmış.

İdris

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Bursa
green_spell' Alıntı:
@kimyasaladamlar sanırım autobrite ürünlerini artık satmayacak. siteden tüm ürünler kalkmış.
Bende baktım markalarda var ama urun cıkmıyor

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
bu ürün havlu degildir. wax silmek bezdiri . tüy yapısı nedeniyle su emiş performansı hayli düşüktür. wax için efsanedir. bilginize.

İdris

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Bursa
ege' Alıntı:
bu ürün havlu degildir. wax silmek bezdiri . tüy yapısı nedeniyle su emiş performansı hayli düşüktür. wax için efsanedir. bilginize.
Tesekkurler kurulama yapan arkadaslarda memnunlar ama bakalım denk gelırse urun nıyetıne gırdık

multispace

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
samsun
Evet wax havlusu ama 1300 gsm kapasitesi mevcut. Ben ebatı sebebiyle kurulama olarak kullanıyorum gayet de memnunum. Kurulama havluları çok büyük geliyor bana

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
ege' Alıntı:
Ürünün ilk yıkamasını yaptığımızda hanım makinadan çıkaramadı o kadar su tutmuştu içinde
Bunun üstüne ben de kurulamada deniyim diye foruma yazmıştım ama seninkine benzer yorumlardan sebep vazgeçtim ama kazın ayağı öyle değil:)
Öyle çok tecrübeli değilim bir mamout yada long pile tarzı ürünler kullanmadım ama süperclean den aldığım ve çeşitli mecralarda yere göğe sığdırılamayan uber ve ultra wooly yi hem su emme hem de kullanım kolaylığı olarak geride bıraktı

razumuhin

Amatör Detaycı
Üye
İl
eskişehir
Valla ayni urunu bende ariyorum. Yurt disindan mi getirtsek hocam.ne dersin?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Elimde süperclean uber ve ultra wooly var
İlgilenen olursa chunky monkey ile takas edilir

En fazla onar kez kullanılmışlardır
Aralık ayında alındılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

multispace

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
samsun
Arkadaş 80 tl istiyormuş alacak arkadaşların bilgisine

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
multispace' Alıntı:
Evet wax havlusu ama 1300 gsm kapasitesi mevcut. Ben ebatı sebebiyle kurulama olarak kullanıyorum gayet de memnunum. Kurulama havluları çok büyük geliyor bana
tabi seçim size kalmış nasıl isterseniz öyle kullanırsınız .benim ki küçük bir bilgilendirme sadece.

ccibb' Alıntı:
ege' Alıntı:
Ürünün ilk yıkamasını yaptığımızda hanım makinadan çıkaramadı o kadar su tutmuştu içinde
Bunun üstüne ben de kurulamada deniyim diye foruma yazmıştım ama seninkine benzer yorumlardan sebep vazgeçtim ama kazın ayağı öyle değil:)
Öyle çok tecrübeli değilim bir mamout yada long pile tarzı ürünler kullanmadım ama süperclean den aldığım ve çeşitli mecralarda yere göğe sığdırılamayan uber ve ultra wooly yi hem su emme hem de kullanım kolaylığı olarak geride bıraktı
sen memnunsan sorun yok . aklına nasıl yatıyorsa öyle kullan hiç önemi yok .