Ay Beyazı Stil paket Octi

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Ellerinize sağlık. Yağmurun yağacağını bile bile yıkamak tam detaycı işi olmuş. BSD ise ben buradayım diye bağırmış :komik:

Bu arada küçük bir tavsiye vermek isterim. Aracınızı mümkün mertebe iki araç arasına park etmeyin. İnsanlar çok dikkatsiz ve özensiz. Kısa sürede kapılarınızda göçükler oluşabilir.

Fuel Economy

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
Ellerinize sağlık. Yağmurun yağacağını bile bile yıkamak tam detaycı işi olmuş. BSD ise ben buradayım diye bağırmış :komik:

Bu arada küçük bir tavsiye vermek isterim. Aracınızı mümkün mertebe iki araç arasına park etmeyin. İnsanlar çok dikkatsiz ve özensiz. Kısa sürede kapılarınızda göçükler oluşabilir.
Tavsiye için teşekkür ederim her zaman kolon arası denk gelmiyor tek kolonda denk gelirse kolona sıfır park ediyorum ki vurma ihtimalleri düşsün. Bu kapı vurma konusunda hiç hassasiyet gösterilmiyor maalesef. Gözümün önünde çamurluğuma kapısını vuran kişiye n’apıyorsun diye çıkıştığımda n’apmışım bir şey yapmadım diyerek normal karşılayıp benim gereğinden fazla sinirlendiğimi düşünüyordu tabi kendi kullandığı araç şirket aracı olduğu için pek umrunda olmuyor. Klasik arabacı kafasıyla arabanın en az olduğu yerlere bırakmak en güzeli.