Bakım Zamanı

Pro

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Değerli Detail Forum üyeleri,

Bu bakımda eklenen özelliklerden bazıları ;

• Konu - mesajlarda ki fotoğraf ekleme sınırı 200 olarak değiştirildi.
  • Eklenti boyutu 20mb olarak değiştirildi. Konularınıza dilediğiniz kalitede fotoğraflar ekleyebilirsiniz.
  • Hızlı etiketlemenizi sağlayacak " Etiketle" butonu eklendi.
  • Öne çıkan konularda düzenleme yapıldı.
  • Arama motorları için optimizasyon yapıldı. Artık bizi daha üst sıralarda görebileceksiniz. :cool:
  • Ayrıca forum kurallarına bağlı olarak daha önceden uyarı - ceza almış kullanıcılar belirlenen uyarı veya ceza limitini doldurduğunda otomatik olarak foruma erişimleri yasaklacaktır. Önceden alınmış olan ceza puanları silinmeyecektir.
Gerekli bilgiler en kısa sürede Forum Kuralları konusunda duyurulacaktır.

Keyifli forumlar, Hayırlı Ramazanlar dilerim. ;)

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Teşekkürler sayın adminim emeğiniz için , yüzünüzü gören cennetlik sayenizde güzel yer kapacağız oralardan inşallah :komik:

smertt1

Acemi Detaycı
Üye
bu aralar tarayıcıdan girerken bir yavaşlık söz konusuydu sebebi budur inşallah :D ? İnternetim de yavaş ama genelde diğer sitelerde bu kadar sorun yok.

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Hazır konusu varken sorayım. Telefondan foruma girdiğimde sayfanın üst tarafında sayfa değiştirme sekmesi gözükmüyor. Ya sayfanın sonuna gelmek ya da telefonu yan tutmak lazım geliyor. Bu şekilde bir durum yaşayan var mı?

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Hazır konusu varken sorayım. Telefondan foruma girdiğimde sayfanın üst tarafında sayfa değiştirme sekmesi gözükmüyor. Ya sayfanın sonuna gelmek ya da telefonu yan tutmak lazım geliyor. Bu şekilde bir durum yaşayan var mı?
Bende yok heralde böyle bir durum

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara

Pro

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Değerli Detail Forum üyeleri,

Bu bakımda eklenen özelliklerden bazıları ;

• Konu - mesajlarda ki fotoğraf ekleme sınırı 200 olarak değiştirildi.
  • Eklenti boyutu 20mb olarak değiştirildi. Konularınıza dilediğiniz kalitede fotoğraflar ekleyebilirsiniz.
  • Hızlı etiketlemenizi sağlayacak " Etiketle" butonu eklendi.
  • Öne çıkan konularda düzenleme yapıldı.
  • Arama motorları için optimizasyon yapıldı. Artık bizi daha üst sıralarda görebileceksiniz. :cool:
  • Ayrıca forum kurallarına bağlı olarak daha önceden uyarı - ceza almış kullanıcılar belirlenen uyarı veya ceza limitini doldurduğunda otomatik olarak foruma erişimleri yasaklacaktır. Önceden alınmış olan ceza puanları silinmeyecektir.
Gerekli bilgiler en kısa sürede Forum Kuralları konusunda duyurulacaktır.

Keyifli forumlar, Hayırlı Ramazanlar dilerim. ;)

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
ellerinize saglık sayın admin @Pro .''etiketle'' çok güzel oldu özellikle boşluk b.harf vb. nicklerde sıkıntı oluyordu . teşekkürler.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Ellerine sağlık adminim. Forumumuz günden güne değişiyor, gelişiyor :alkis:

Nonane

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Benim bir isteğim var.
telefon ile çektiğim fotoğrafı foruma yüklemek eskiden çok basitti boyut sıkıntısı olmuyordu. Şimdi yüklemek için whatsapptan hanıma fotoğrafı gönderiyorum ardından tekrar kaydedip boyutunu küçültüyorum. Tekrar eski haline getirilmesini yöneticilerimizden rica ediyorum

Fatihkandemir

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Benim bir isteğim var.
telefon ile çektiğim fotoğrafı foruma yüklemek eskiden çok basitti boyut sıkıntısı olmuyordu. Şimdi yüklemek için whatsapptan hanıma fotoğrafı gönderiyorum ardından tekrar kaydedip boyutunu küçültüyorum. Tekrar eski haline getirilmesini yöneticilerimizden rica ediyorum
Telefonunuz nedir bilmiyorum ama iphonede boyut ayarlanıyor

Fuel Economy

Amatör Detaycı
Üye
Telefonunuz nedir bilmiyorum ama iphonede boyut ayarlanıyor
+
Benim bir isteğim var.
Telefondan boyut küçültmeden resim atmak güzel ama o sayfayı görüntülemek zulüm olabiliyor dakikalarca fotoğrafların yüklenmesi gerekiyor aşağı kaydırdıkça yukarı çıkıyor. İphone telefonunuz varsa son son sürümde boyut küçültme seçeneği var. Büyük boyutu seçseniz bile yükleniyor.

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Hazır konu varken bende ufak bir hatayı belirteyim. Forums sekmesine tıkladığımda forum ana sayfasına log out olmadan dönebiliyorken yanlışlıkla sol yukarıdaki detail forum logosuna tıkladığımda ise anasayfaya log out olmuş olarak giriş yapıyorum browserda geri git sekmesine tıklayınca ise bu seferde sanki hiç log out olmamışım gibi hayatıma devam ediyorum :(
@Pro Bir yerde bir bug var sanki :(