İnceleme Baseus şarjlı polisaj makinası incelemesi.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Herkese merhabalar

AliExpress den satın aldığım ve satın almadan önce hiçbir yerde inceleme konusu ve videosuna rastlamadığım polisaj makinasının incelemesini yapalım.

Öncelikle makinayı AliExpress den linkdeki satıcıdan vergi kargo dahil 685 tl ye satın aldım. Aras kargo ile 12-13 gün gibi bir sürede teslim edildi.

TRY 93.93 50% Off | New Youpin Baseus Car Polishing Machine Electric Wireless Polisher 3800rpm Adjustable Speed Auto Waxing Tools Accessories
9.99US $ 50% OFF|New Youpin Baseus Car Polishing Machine Electric Wireless Polisher 3800rpm Adjustable Speed Auto Waxing Tools Accessories|Home Automation Modules| - AliExpress

Fotolarımız

Makina hafif ve çok büyük ebatlı değil ama motorsikletin ince ayrıntılarını polisaj yapacak kadar küçük değil.

Şarj yerini bir kaç dakika makinanın sağına soluna baktıktan sonra bulabildim.

Power tuşuna beş saniye civarı basılı tutunca çalışmaya başlıyor tekrar aynı düğmeye basınca hız yükseltiyor e tekrar basınca kapanıyor.

Makinayı alış amacım bazı küçük final uygulamaları ve wax sealant atma amaçlıydı bu amaca hizmet edecek gibi ama çizik alırım diye düşünürseniz bu makina ile biraz zor günler günler sürebilir.

İnceleme videosu çektim kameraya göre biraz yan pozisyonda kaldığım için biraz zorlandım makina baskıda biraz zorlanıyor ama DA hareketini devam ettirme çabası devam ediyor biraz rahat bırakınca daha iyi çalışıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bugrahongul

Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
İskenderun
İnceleme için teşekkürler abi ben rotaryde kesinlikle şarjlı işine karşıyım bu ürün için değil de en çok baskı enerji harcanan makine fazla dayanmıyor şarj

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Teşekkürler pirim. Türkiyenin en etkin en güncel en hızlı forumuna yakışır bir test olmuş. Ellerine sağlık.

Çok hızlı startı var. Ağır döneymiş bari dedim. Aynı tasarımdaki masaj alaetlerinden almıştım güzel çalışıyor aslında torklular da. Durdurman çok zor oluyor ama polisaj makinesinda çok hızlı başlıyormuş.
Birde kameraya göstemek için zorlandım demişsin abi normal kullanımda o kadar uğraştırmıyor değil mi. Rahatça aktarıp döndürebiliyorsundur.

Tonyukuk07

Uzman Detaycı
Üye
Eline sağlık Süleyman abi, faydalı bir inceleme olmuş. Sen ve diğer arkadaşların dediği gibi Wax ve Glaze uygulamak isteyen hem petrolcü hem garajlı tayfaya uygun bir makine gibi duruyor.

bir wax ve glaze uygulaması bu cihazla gelir artık bizler için :)

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Test için teşekkürler eline sağlık abi, Polisaj değil de cila,wax makinesi demek daha doğru olur heralde, shinemate ex603 1inci hizda bile bundan daha hızlı dönüyor :D
Rica ederim aynen öyle cila wax makinası.

Bu makina anca cila için iş görür, pasta kullanımında isyan eder, yakar kendini :D :D
bencede.

İnceleme için teşekkürler abi ben rotaryde kesinlikle şarjlı işine karşıyım bu ürün için değil de en çok baskı enerji harcanan makine fazla dayanmıyor şarj
Aynen sana katılıyorum Buğra.

Test için teşekkürler hocam
Eline sağlık kesene bereket:)
Teşekkürler

Teşekkürler pirim. Türkiyenin en etkin en güncel en hızlı forumuna yakışır bir test olmuş. Ellerine sağlık.

Çok hızlı startı var. Ağır döneymiş bari dedim. Aynı tasarımdaki masaj alaetlerinden almıştım güzel çalışıyor aslında torklular da. Durdurman çok zor oluyor ama polisaj makinesinda çok hızlı başlıyormuş.
Birde kameraya göstemek için zorlandım demişsin abi normal kullanımda o kadar uğraştırmıyor değil mi. Rahatça aktarıp döndürebiliyorsundur.
Bende Aynı tasarım saç kurutma makinasını aldım herkes memnun .

Elinize sağlık :) Sırf tasarımı için bile alınabilir :D
Teşekkürler tasarımı güzel.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Abi Eline Saglik Cihaz Glaze+Sealant+Wax icin cok ideal elle uygulamaya cok iyi yardimci olur bugun teslim aldim bende ilk görüsüm olumlu bu test basligi altindan devam ederim bende uygulama yaparken:)
Teşekkürler Sefa senin yorumlatında önemli bu konudan devam edebilirsin.

Eline sağlık Süleyman abi, faydalı bir inceleme olmuş. Sen ve diğer arkadaşların dediği gibi Wax ve Glaze uygulamak isteyen hem petrolcü hem garajlı tayfaya uygun bir makine gibi duruyor.

bir wax ve glaze uygulaması bu cihazla gelir artık bizler için :)
Teşekkürler Atalay uygulamalarda kullanacağım.

informatiker

Acemi Detaycı
Üye
İl
Ankara
Herkese merhabalar

AliExpress den satın aldığım ve satın almadan önce hiçbir yerde inceleme konusu ve videosuna rastlamadığım polisaj makinasının incelemesini yapalım.

Öncelikle makinayı AliExpress den linkdeki satıcıdan vergi kargo dahil 685 tl ye satın aldım. Aras kargo ile 12-13 gün gibi bir sürede teslim edildi.

TRY 93.93 50% Off | New Youpin Baseus Car Polishing Machine Electric Wireless Polisher 3800rpm Adjustable Speed Auto Waxing Tools Accessories
9.99US $ 50% OFF|New Youpin Baseus Car Polishing Machine Electric Wireless Polisher 3800rpm Adjustable Speed Auto Waxing Tools Accessories|Home Automation Modules| - AliExpress

Fotolarımız

Makina hafif ve çok büyük ebatlı değil ama motorsikletin ince ayrıntılarını polisaj yapacak kadar küçük değil.

Şarj yerini bir kaç dakika makinanın sağına soluna baktıktan sonra bulabildim.

Power tuşuna beş saniye civarı basılı tutunca çalışmaya başlıyor tekrar aynı düğmeye basınca hız yükseltiyor e tekrar basınca kapanıyor.

Makinayı alış amacım bazı küçük final uygulamaları ve wax sealant atma amaçlıydı bu amaca hizmet edecek gibi ama çizik alırım diye düşünürseniz bu makina ile biraz zor günler günler sürebilir.

İnceleme videosu çektim kameraya göre biraz yan pozisyonda kaldığım için biraz zorlandım makina baskıda biraz zorlanıyor ama DA hareketini devam ettirme çabası devam ediyor biraz rahat bırakınca daha iyi çalışıyor.

Hocam sen okşamışsın tamponu
Maks devri ne kadar acaba?
Ellerine sağlık.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Hayırlı olsun Süleyman abi. Güzel bir inceleme olmuş. Ellerine sağlık.

Wax, glaze atmaya ve biraz da hafif aşındırıcı için çok kullanışlı olacak gibi. Şarjı ne kadar süre dayanıyor ortalama acaba?