Vonixx Hybrid Carnauba Wax İncelemesi

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Elleriniz dert görmesin güzel test olmuş. Dayanımı takip edebilecek misiniz bu araçta?
Hocam cok zor malesef takip etme sansim hic yok :)

Elinize sağlık kesenize bereket inceleme için teşekkürler.
Tesekkurler hocam :)

Ellerin dert görmesin. Kesene bereket komutanım :gulumsemex: Fiyatına göre bu ürünü beğendim gerçekten. Denemeye ve kullanmaya değer bir ürün olduğunu öğrendik sayende :alkıssx:
Sagol Can Hocam Fiyat iyla Gonlumuze taht kuracak :)

lampsy

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ankara
Elinize sağlık güzel bir test olmuş, benim merak ettiğim bu ürün bir süre sonra kendiliginden kalkıyor mu yüzeyden yoksa polisaj mi gerekli sökmek için? Bir de soft99 un şu meşhur waxı ile karşılaştırmak gerekirse fikriniz nedir?

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Elinize sağlık güzel bir test olmuş, benim merak ettiğim bu ürün bir süre sonra kendiliginden kalkıyor mu yüzeyden yoksa polisaj mi gerekli sökmek için? Bir de soft99 un şu meşhur waxı ile karşılaştırmak gerekirse fikriniz nedir?
Soft 99 kadar dayanikli olmayacagini dusunuyorum hocam Wax in Etkisi 1 ay civari Wax i sökmek icin polisaj islemine vs gerek yoktur kendiliginden etkisini kaybeder Wax yenilemek icin agresif Sampuan kullanmaniz yeterli.

Muratcan

Usta Detaycı
Üye
İl
Antalya
Abi inceleme için teşekkürler. Hızına yetişilmiyor. Hybrid olması içeriğinde carnauba harici birşey var gibi mi? Varsa 1 ay dayanım az gibi. Ayrıca 240ml için fiyatı çok iyi. Sence seramik içerikli blend serisi mi tercih edilmeli yoksa bu mu

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Abi inceleme için teşekkürler. Hızına yetişilmiyor. Hybrid olması içeriğinde carnauba harici birşey var gibi mi? Varsa 1 ay dayanım az gibi. Ayrıca 240ml için fiyatı çok iyi. Sence seramik içerikli blend serisi mi tercih edilmeli yoksa bu mu
Kardesim digerinin de testini yapayim o zaman bilgi vereyimm :)

lampsy

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ankara
Soft 99 kadar dayanikli olmayacagini dusunuyorum hocam Wax in Etkisi 1 ay civari Wax i sökmek icin polisaj islemine vs gerek yoktur kendiliginden etkisini kaybeder Wax yenilemek icin agresif Sampuan kullanmaniz yeterli.
Teşekkür ederim, soft99 için polisaj gerekli diye duymuştum malum flor bazlı sentetik bir wax kendisi bu hibrit olduğu için benzeri işlem gerekir belki diye düşünmüştüm. Şu an için sealant kullanıyorum geçenlerde Carpro elixir denedim etkisi çok hoşuma gitti. Malum benzinlik tayfa olarak biz ekipmanla araba yıkamaya gittiğimizde çok bekletiyoruz diye tepki çekiyoruz. Wax i sökmek problem olmayacaksa bir ara böyle birşey deneyebilirsin diye düşündüm en azından kışın etkisi belki uzun sürer.