Bilgi verirmisiniz?

Orçun

Tecrübeli Detaycı
Üye
Herkese merhabalar polisaj makinası arama içindeyim cok profesyonel bir alete ihtiyacim yok, açıkçası aklımda 3 ürün var kullanan abilerimiz kardeşlerimiz beni bilgilendirir ise mutlu olurum makinalar şu sekilde.

Catpower 1200w

Einhell cc-po 1100

Magic marka sanirsam 1300w

Sizce hangisini almalıyım?

Emre Mert

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Einhell kullanıyorum. 150 mm pedlerle güzel iş görüyor. Baskı yapınca biraz bayılıyor ama çok sorun olmuyor. 1500 devirde çalışmak istiyorsam devri 1700 yapıyorum mesela. Amatör kullanım için gayet yeterli bence.

can26

Profesyonel Detaycı
Üye
Yarın bir gün tekrar daha stabil makinaya iş duyacağınızı düşünerek biraz bütçe üstüne çıkıp, kampanya fırsat kovalayıp bosch gpo14 tavsiye edebilirim.

Bayılma,ısınma gibi problemler söz konusu olmuyor makina da bu fiyatlara en yakın, daha profesyonel düşünebileceğiniz bir cihaz olarak önerebilirim.

Orçun

Tecrübeli Detaycı
Üye
Yarın bir gün tekrar daha stabil makinaya iş duyacağınızı düşünerek biraz bütçe üstüne çıkıp, kampanya fırsat kovalayıp bosch gpo14 tavsiye edebilirim.

Bayılma,ısınma gibi problemler söz konusu olmuyor makina da bu fiyatlara en yakın, daha profesyonel düşünebileceğiniz bir cihaz olarak önerebilirim.
Hocam haklısınız fakat şu anlık öyle bir girişim olmadığı için makina fazla gelebilir bana yani şöyle söylemek gerekirse ayda 1 veya 2 defa çalışır fazla çalıştırmam. O yüzden fazla pahalı ürünlere yönelmiyorum. Cevap için teşekkür ederim.

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
En ucuz hangisi ise onu alın, zaren garantili ürünler olucak çokta sorun çıkarmazlat, ama kullanma şansınız varsa bakın ağır geleni almayın mesela. Giriş seviyesi için çokta zorlamayın kendinizi.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
İkinci el temiz makine kovalamanızı tavsiye ederim. Eğer acil değilse ;)