Bilt Hamber Double Speed Wax Uygulaması - Koruma Öncesi Tüm Hazırlık Aşamaları İle

Emre9110

Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Abi maşallahın var. Çok güzel olmuş. Demirtozu için R1 kullandım demişssin kaportaya ama kaçırdım mı R10 mu kullandın ? Yoksa yeni demirtozu temizliği yaptığın için R1 yeterli olur diye mi düşündün ?

omrslhmms

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Profesyonelce yapılmış bir detay işi, sunumda şahane olmuş ellerin dert görmesin. Arabanında yansıması ayrı bir güzel maşşallah, Allah güle güle binmeyi nasip etsin.
Estağfirullah abi, biz kim profesyonellik kim :) Amin hepimize inşallah, teşekkür ederim :)

Tebrik ederim, eline emeğine sağlık. Valla izlerken keyif aldım, ciddi anlamda terapilik bir iş olmuş :) finaller zaten şahane...:nazar:
Teşekkür ederim sağolasın :)

Abi maşallahın var. Çok güzel olmuş. Demirtozu için R1 kullandım demişssin kaportaya ama kaçırdım mı R10 mu kullandın ? Yoksa yeni demirtozu temizliği yaptığın için R1 yeterli olur diye mi düşündün ?
Nerede yazdıysam yanlış yazmışımdır, R10 kullandım tabi ki demirtozu için :):) Videoda var, ama yazıya dökerken karışmıştır. Teşekkür ederim Emre :)

Dr HCD

Usta Detaycı
Üye
Abi elinize sağlık:) Cillop gibi çıkmış araba videoyu da izledim mekan harika apartmandan soğudum resmen:D

CemPektaş

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Olmadı şöyle yerimiz.. Benzinlikte pw'ye devam :argox:

Ömer abi ellerine sağlık, pdf'e çevir, çıktısını alıp torpidoda saklayalım. Rehber gibi konu, uygulama ayrı, çekim ayrı, düzenleyip konu açma ayrı emek. Jetta'ya da maşallah, göz alıyor. :)

Shirb13

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
abi videoyu sabah kahve eşliğinde baştan sona izledim, 45:09'da SRT Garaj kokusunun sallandığı kısmını rehbere eklememişsin :p olmadı bu :D

eline koluna sağlık, tam kapsamlı süper bir uygulama olmuş, kullanılan ürünlerin markasının değil yarışma kültürüne uygun olarak yapılan uygulamanın, öğreticiliğin ve kattığı değerin kazandığı bir yarışma olsun, adil olsun. Son günlerde hayatımızın istisnasız her alanında en çok aradığımız şey bu olsa gerek

Ömer abi ellerine sağlık, pdf'e çevir, çıktısını alıp torpidoda saklayalım. Rehber gibi konu, uygulama ayrı, çekim ayrı, düzenleyip konu açma ayrı emek. Jetta'ya da maşallah, göz alıyor. :)
Cem benzinlik deyip durma bilader sana gel mekanı kullan diyorum :D

Hilmi

Acemi Detaycı
Üye
İl
Eskisehir
Masallah abi eline saglik videoyuda izledim konuyuda okudum wax surmeden ki son halinde bile araba yaniyo yani :) yansimalar ve parlaklik on numara

omrslhmms

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Abi elinize sağlık:) Cillop gibi çıkmış araba videoyu da izledim mekan harika apartmandan soğudum resmen:D
Keşke benim olsa :) Teşekkür ederim :)

Senin @Shirb13 gibi kankan var ne konuşuyon :) Estağfirullah, beğenmene sevindim teşekkür ederim :)

Foto video cekmek duzenleyip konu acmak basli basina is tebrik ederim eline saglik
Teşekkür ederim :)

abi videoyu sabah kahve eşliğinde baştan sona izledim, 45:09'da SRT Garaj kokusunun sallandığı kısmını rehbere eklememişsin :p olmadı bu :D

eline koluna sağlık, tam kapsamlı süper bir uygulama olmuş, kullanılan ürünlerin markasının değil yarışma kültürüne uygun olarak yapılan uygulamanın, öğreticiliğin ve kattığı değerin kazandığı bir yarışma olsun, adil olsun. Son günlerde hayatımızın istisnasız her alanında en çok aradığımız şey bu olsa gerek

Cem benzinlik deyip durma bilader sana gel mekanı kullan diyorum :D
Ya sorma burada bizi kendine acındırıyor koskoca SRT GARAJ'a komşusun Cem :D

Evet videonun o kısmı gözden kaçmamış hemen ekleyeyim :p

Teşekkür ederim kardeşim, öğretmek haddimiz değil de bildiğimizi paylaşmak için elimizden geleni yapıyoruz :) Adalet hepimize lazım :)

Masallah abi eline saglik videoyuda izledim konuyuda okudum wax surmeden ki son halinde bile araba yaniyo yani :) yansimalar ve parlaklik on numara
Teşekkür ederim çok, beğenmene sevindim :)

srknatmn

Acemi Detaycı
Üye
Ömer hocam ellerine sağlık yahu,ne emek ne uğraş vermişsin maşallah.kesik kesik göz attım yazılarına ama ilk fırsatta tamamını detaylı izleyip okuyacağım. :nazar:

Mugzy

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Ellerine emeğine sağlık Ömer abi :alkis:jetta yanüür. Birbirinden değerli bilgiler vermişsin. Artık polisaj da bekliyoruz senden :arkadass:

dipnot: videoyu sesini kapatıp izlemek zorunda kaldım :komik:

omrslhmms

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Ömer hocam ellerine sağlık yahu,ne emek ne uğraş vermişsin maşallah.kesik kesik göz attım yazılarına ama ilk fırsatta tamamını detaylı izleyip okuyacağım. :nazar:
Teşekkürler hocam :)

Ellerine emeğine sağlık Ömer abi :alkis:jetta yanüür. Birbirinden değerli bilgiler vermişsin. Artık polisaj da bekliyoruz senden :arkadass:

dipnot: videoyu sesini kapatıp izlemek zorunda kaldım :komik:
Müzik olayına bir çözüm bulmak gerek Hakan Abi gibi sesim olsa anlatırım da bu sesle izleyenleri soğutmak istemiyorum :D
Polisajı öğretirsen yapacağım da sen de anca kendine :D Teşekkür ederim

Keyifle izledim abi eline emeğine sağlık :)
Teşekkürler :)

Maşallah ömer hocam, hem emeğine hem araca hem öğreticiliğine maşallah
Teşekkür ederim, öğretmek haddim değil, bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşıyorum diyelim :)

Abi maşallah güzel bir uygulama yapmışsın. Ayna efekti 10 numero :) @onurçiko abi video süresinde rakip çıktı ne yapacağız :smilex:
Sizle yarışmak ne mümkün ben çekilirim direk :) Teşekkür ederim kardeşim

Nymphetamin

Acemi Detaycı
Üye
İl
Kırşehir
1 hafta sonra fethiyede validenin arabasını detay yapacaktım yarışmaya atmaktı aklımdan geçen şu uygulama ile yarışmak ne mümkün :D

omrslhmms

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
1 hafta sonra fethiyede validenin arabasını detay yapacaktım yarışmaya atmaktı aklımdan geçen şu uygulama ile yarışmak ne mümkün :D
Estagfirullah, abartilacak bir uygulama yok ortada, sıradan herkesin rutinde yaptigi isler ;) Sadece belki daha detayli anlatim yapilmistir.

Sizden daha guzeli cikacaktir eminim :)