BMW 320d DETAY PROJE

Bodrum48

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
Arkadaşlar tek başıma toplam 4 gün efor sarfettiğim hatta farkına sonradan vardım zayıflamışım o denli:) uygulama için araç için maşallahınızı esirgemeyin size zahmet,herkese hayırlı ramazanlar iyi seyirler,Allah herkesin gönlüne göre versin...
Saygılar.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Arkadaşlar tek başıma toplam 4 gün efor sarfettiğim hatta farkına sonradan vardım zayıflamışım o denli:) uygulama için araç için maşallahınızı esirgemeyin size zahmet,herkese hayırlı ramazanlar iyi seyirler,Allah herkesin gönlüne göre versin...
Saygılar.
Maşallah

DENİZLİ

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Kadro şampiyonlar ligi olmuş,bi kez daha son uygulamayla emeğinize sağlık,kesenize bereket :nazar: :)

Waxlover

Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Seçilen ürünler, uygulamalar ve araç çok başarılı ciddi de emek var tebrik ederim iyi günlerde kullanın :)

Dr HCD

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Saygılar.
Maşallah:nazar: Son derece kaliteli ürünler kullanılmış 4 güne de yayılınca detaylar unutulmamış

Adam’s Garage

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Elinize emeğinize sağlık. Üst düzey ürünlerle verdiğiniz büyük bir emek var ortada. Maşallah araç da kullanılan ürün ve emeği sonuna kadar hak ediyor. Uygulamalar çok güzel sonuç şahane olmuş :nazar::nazar::nazar:

ugurus

Usta Detaycı
Üye
İl
İzmir-Antalya
Maşallah çok güzel olmuş.

Eğer ben bunları yapsam arabayı evin salonuna koyardım . Karşısına geçer çay kahve falan içerdim

Respect3578

Uzman Detaycı
Üye
İl
Aliağa/izmir
Detay detay detay çıldır çıldır çıldır

Ohhh zymöl u sanki bana sürdüler

Bir zymolum bile yok. Anneme küstüm

Şimdi.baska.hangi kelime bu işlemleri tabir edebilir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CemPektaş

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Elinize, emeğinize sağlık. Taban halısını söküp dışarIda yıkamadığınız kalmış sanırım bir tek. Aklınıza girmiş gibi olmayayım da :D
Söylenecek fazla bir şey yok, araca da nazar değmesin, güzel günlerde kirletin.
Zymöl Royale Wax fiyatına bakayım dedim ama B sınıfı araç parasıymış. :saskinn: Sizdeki sample kit benzeri bir şey mi ?

KaiZeN

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Yorum yazmak için final uygulamasını beklemek istedim. Gerçekten çok büyük emek verilerek yapılan bir uygulama olmuş, en başta emeğe saygı. Kullanılan ürünler, uygulamanın kalitesi takdire şayan :super:.. @onurçiko hocamla biz Sampler kit 2 lere kıyamazken senin maşallahın var valla piano black bölümlere vintage, kaportaya ise royale :nazar:. Royale den önce destiny hala diri gözükürken sökmüşsün ben olsam son boncuğu görene kadar üzerine birşey uygulamazdım heralde :komik:

Elinize, emeğinize sağlık..

Değinmeden geçmeyim, 1. ve 2. belli 3. lük için kıyasıya yarış devam etsin o zaman :taraa:

Son düzenleme:

cabay

Uzman Detaycı
Üye
İl
istanbul
Adam jantlara Glossworks Glaze kullanıyor arkadaş :) Daha ne diyeyim. Eline emeğine sağlık hocam, maşallah :nazar::nazar: