Bölünmüş Ürün İster Misiniz?

Kimyasal Adamlar

Konu Sahibi ✔
Firma Yetkilisi
Üye
İl
İstanbul
Merhaba forumdaşlarım,
Öncelikle belirtmek isterim ki Türkiye zor bir dönemden geçiyor ve özellikle bizim gibi ithalat yapan firmalar , tüketicilere istediklerini vermekte zorlanacakları bir süreç yaşayacaklar. Bu dönemde USD/TRY - EUR/TRY -GBP/TRY paritelerinde artışlar gözlemlenecek daha doğrusu grafiğin yukarı doğru gidişatı hepimizi etkileyecektir . Buna bir çözüm olarak bölünmüş ürünlerin tekrar piyasada hakim olacağını ne yazık ki söylemek zorundayım , KimyasalAdamlar olarak isteriz ki herkes ürünleri tam/bütün halinde cüzi fiyatlara erişebilesin ve yıllarca bu yüzden uğraş verdik . Şimdi ki döviz kurlarındaki ani değişim hepimizi etkilemekte bu yüzden siz müşterilerimize soruyorum hangi ürünlerin bölünmüş olarak satılmasını istersiniz?
Saygılarımla

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Bu piyasaya durumlarında şekilde memnuniyet çalışmaları düşüncenizi,müşteri dostu fikirlerinizi tebrik ederim.

F/p olarak uygun rakamlar yakalayabildiğiniz sürece her ürün olmasa da olanlar bugün benim yarın başka bir arkadaşımızın ihtiyacını karşılayabilir.

İyi çalışmalar :)

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
kimyasaladamlar demek benim için türkiye'de olmayan markalar demektir.

bu baglamda daha önce yaptıgınız gibi Soft99 Autobrite gibi hatta daha kailteli Zymol gibi markaların getirilmesi taraftarıym.

bölünmüş ürün satışlarınızı diger markaların valetpro gibi ürünleriyle yapabilirsiniz. galonluk her ürün bölüne bilir. bir çok satıcı bunu yapmakta .
farkınızı ortaya koyup daha uygun fiyatlardan satarsanız sizden alabilirler.

iyi çalışmalar.

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Autobrite - zymöl - soft 99 bölünmüş bölünmemiş olsada olur ama büyük bidon getirin siz biz 5-10 lt de alabiliriz sizden bölünmüşte bu şekilde daha iyi olur

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Benim için detailing kimyasaladamlardan önce ve kimyasaladamlardan sonra diye değişiyor. Türkiye'ye her zaman en kaliteli malzemeleri en uygun fiyata getiren bir isletmesiniz. Yaptığınız kampanyalarla her zaman detailinge can verdiniz. Bundan sonrada gereğini yapacağınıza eminim.

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Valla kimyasal adamlar olarak ne yaparsanız benim kabulüm
Detailing maceram sizin bir kampanyanızla başladı
O kampanya olmasaydı ben hala detailing e uzaktan bakmaya devam ediyor olurdum
Gücüm olduğunca ben kimyasal adamlar kampanyası kaçırmam abi
Benim olayım budur

_CaN_

Profesyonel Detaycı