Bullsone OK Sprey Yağmur kaydırıcı Uygulama Test

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Arkadaşlar hepsiburadadan black fridayde aldığım bullsone ok sprey uygulamasını yaptım ve test ettim uygulamayı şöyle yaptım.

Hava kapalıydı uygulama yaparken ve birazda ince yağmur vardı. Bende cama püskürttüm ve 2 dk bekledikten sonra süngerle tüm cama yaydım.,
2 dk daha bekledikten sonra nemli bezle iz kalmayıncaya kadar sildim.
yolda 60-70 km den itibaren kayma olayı başlıyor dayanımı bu sürede göreceğiz.
JDZN3088.JPG

daha detaylı video çekeceğim arkadaşlar.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Teşekkürler başkan, merak ettiğimiz bir üründü.Sayende tanımış olduk, inceleme detaylarını bekliyoruz.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
İnceleme için teşekkürler dayanım nasıl olacak bakalım.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Arkadaşlar test sonucu ben bu bullsone tavsiye etmiyorum dayanım diye bir şey yok garip bir olay 3 farklk yöntemde de bir glaco gibi kaydırıcılık görmedim onu geçtim 2 hafta sonra kaydırıcılık yok gerçekten bir verim yok almayın yani

öyle sıktım kaydı filan ama anlamadım bir kayıyor bir kaymıyor amacı nedir gerçekten anlamadım

El_Diablo

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Frankfurt
Arkadaşlar test sonucu ben bu bullsone tavsiye etmiyorum dayanım diye bir şey yok garip bir olay 3 farklk yöntemde de bir glaco gibi kaydırıcılık görmedim onu geçtim 2 hafta sonra kaydırıcılık yok gerçekten bir verim yok almayın yani

öyle sıktım kaydı filan ama anlamadım bir kayıyor bir kaymıyor amacı nedir gerçekten anlamadım
o halde milli yagmur kaydirici Glaco´ya devam…...

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator

Son cümle güldürdü hocam :komik::komik: acaba trafik filminden etkileniyor diye mi tutarsızlık yapıyor ? :dusun:

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Son cümle güldürdü hocam :komik::komik: acaba trafik filminden etkileniyor diye mi tutarsızlık yapıyor ? :dusun:
Aynen bende bunu düşünüyorum ama sonuç şu kısım çok saçma trafik filminden etkileniyorsa eğer camı cam suyuyla temizliyorum o zaman kendine gelmesi lazım bir geliyor bir gelmiyor ya dedim senin gibi yağmur kaydırıcının :):)

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Aynen bende bunu düşünüyorum ama sonuç şu kısım çok saçma trafik filminden etkileniyorsa eğer camı cam suyuyla temizliyorum o zaman kendine gelmesi lazım bir geliyor bir gelmiyor ya dedim senin gibi yağmur kaydırıcının :):)

Bu sene benimde başım dertteydi yağmur kaydırıcılarla :komik: çok huzursuz ettiler benide sök gitsin camdan hocam :utandim:

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Bir sıkımlık glaco var hava açsın canına okuyacam o camın :):) @can26

Glacolar yakında stoklara girecek diye cevap almıştım , G5 vardı ürün turşu olmuş pus yapıyordu camda çok sinirimi bozdu bir daha uyguladım yine sonuç aynı , BSD denedim cama tutunamadı .

Gyeon View uyguladım huzur bulduruyor insana boşuna uğraşmışız diğer markalarla ürünlerle diye düşündüm, şiddetle tavsiye edebilirim :utandim:

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Glacolar yakında stoklara girecek diye cevap almıştım , G5 vardı ürün turşu olmuş pus yapıyordu camda çok sinirimi bozdu bir daha uyguladım yine sonuç aynı , BSD denedim cama tutunamadı .

Gyeon View uyguladım huzur bulduruyor insana boşuna uğraşmışız diğer markalarla ürünlerle diye düşündüm, şiddetle tavsiye edebilirim :utandim:
BSD benim de cama tutunamamıştı. Nedendir bilmem. Demek ki yalnız değilmişim :D

Gyeon da dayanıklılık nasıl ?

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
BSD benim de cama tutunamamıştı. Nedendir bilmem. Demek ki yalnız değilmişim :D

Gyeon da dayanıklılık nasıl ?

Abi dayanım açısından yorum yapamayacağım şuan için yeni uyguladım fakat @SubaruOutback Hakan abinin 22 ay gibi bir dayanım videosu vardı onu buraya bırakayım ;

Dün karda da test etme şansım oldu silecek açmadan ön cam ısınınca eriyip boncuk olup gitti bütün yağan kar bence hem uygulaması, hem tecrübe etmesi çok keyifli bir ürün 6 ay bile dayansa ben okeyim :komik: yine alırmıyım alırım :utandim: