Carall Cam Temizleme Mendili

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Yine bir Japon malı ürün ama başlıktan da anlaşılacağı üzere bu sefer Soft99 değil Carall adında bir marka. Bu ürünü aldığımda asıl üretici aslında okamoto-sangyo firmasıydı ama artık Harukado adındaki bir firmanın bünyesi altına girmiş, çok da lülü denilesi durum :D
Ürünü amazon.co.jp adresinden temin etmiştim, merak edenler google'da yazıp daha uyguna gönderim yapan bir satış kanalı da belki bulabilir. Gerçi şimdi belirteceklerimden ve videodan sonra merak edip almak isteyen de çıkar mı bilemedim.
Bu mendiller malesef daha çok camı iç taraftan silmeye yarıyor, dış kısımda da işe yarıyor ama malesef bazen pratik olmaktan çok eziyete dönüyor. İç kısımda ise geride iz bırakmadan çok başarılı temizlik yapabiliyor. Camı içerden silmekte bazen oldukça çileden çıkartıcı olabiliyor ancak bu mendiller sayesinde açıkçası ben geride iz kaldı mı kalmadı mı dur birde ışıkta bakayım derdim olmadan temizlik yapabildim. Ancak, dediğim gibi, aynı şeyi camı dıaşrıdan silerken söylemek zor.
Ahanda videosu

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
İnceleme için teşekkürler abi, mendil tarzı ürünlere yoğunlaştin bu aralar sırada başka neler var.. :mutlu::)

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
eline saglık test yine süper:alkis: ama ürün güldürmedi. sevindirmedi.:of: