Carall Temizlik ve Cila Özelliği Olan Islak Mendil İncelemesi

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
istanbul
Bu ürünü soft99'un fukupika mendillerini temin etmeden önce ambalajına kanarak amazon.co.jp'den temin etmiştim. Defalarca, jantta, camda, boyasız dış plastiklerde ve boyada kullandım. Marka malesef Soft99 kadar açıklayıcı ve doyurucu bilgileri web sayfasına yazmamış. Haliyle şu kadar süre cila etkisini sürdürür gibi bir iddiaları da yok ama başta da dediğim gibi ambalajı benim beklentielrimi çok yükseltmişti.
-Temizlik özelliği idare eder seviyede
-Camda ve aynada kullanıldığında ise su iticilik ancak 80km/h'den sonra başlıyor.
-Jantta kullanıldığında ise geç kirlenme gibi bir etki gözlemlemedim hatta kolay temizlik imkanı da vermedi :(
-Boyada ise eh işte denilecek bir performansı oldu ve 3 hafta sonra eh işte diyebielceğim hidrofobik etki tamamen kayboldu.
-Yıkamaya ve dış etkenlere karşı dayanıklı değil.

Görüp de merak eden ve almak siteyenler için yol gösterici olacağını düşündüğüm video aşağıda :)

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
izmir
eline saglık hakanım. ünlem işaretini koyalım alınmaması adına .merak baskın gelmesin diyede ekleyelim.test için teşekkürler.

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Test icin tesekkurler. Bilgi sahibi olmus olduk. Soft99 varken buna el gitmez diye dusunuyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Tesy için teşekkürler Hakan, ben de soft99 un waxlı mendillerinden ama hava almış kurumuş sanırım. Bi ara kullanayım dedim ıslak mendil yerine kuru mendil çıktı.