Ceviz Prewash V2 Test

ffsahin

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Kayseri
Bugün v2 yi foam lance ile denedim . İlk denemede 200 ml v2 / 800 ml sıcak su kullandım. Bu denemede kirlere etki etsede köpük zayıf kaldı.
İkindi denemede 250 ml v2/750 ml sıcak su yaptım. Yine tam köpük partisi tadında olmadı ama 3-5 dakika kadar süzülmeye devam etti. İkinci denemede aracın durumu şöyleydi. Araç en son 15 gün önce sadece çift kova ile yıkanmıştı. Bolca yol toz toprak var üzerinde.
Ürün aracın üzerindeki camlardaki toz toprak ve artık boyanın parçası olmamış kirleri çıkardı.
Buda çekebildiğim kadarıyla 2. denemenin videosu.

B27A725B-221C-4F36-BA1C-3FC47E253F01.jpeg
A28B8464-F939-4EFE-B3CB-46EC9AAAFE8E.jpeg
873B69EA-7FF6-416F-B148-AE90A361F62A.jpeg
B18B7FE6-CF80-4683-AD01-20B511FEB688.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

ffsahin

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Kayseri
Sıcak su kullanmayın köpük yaparken zaten sıcak su köpüğü kırar hızlı bir şekilde, gerekte yok zaten sıcak suya, normal soğuk suyla yapın daha verimli olur.
İzlediğim bazı videolarda özellikle sıcak su tavsiye ediyorlardı. Yetkili abilere benzediklerinden bende dediklerini yapayım dedim :D . Öyle denerim bir dahakine artık.
sams de fenaymıs hocam :Dcevızle guzel ıkılı olmus
Teşekkür ederim :) . Cevizi tek başına değilde fl şampuanıyla karışım yaparak daha iyi bir sonuç elde edeceğimizi düşünüyorum.

İdris

Usta Detaycı
Üye
İl
Bursa
İzlediğim bazı videolarda özellikle sıcak su tavsiye ediyorlardı. Yetkili abilere benzediklerinden bende dediklerini yapayım dedim :D . Öyle denerim bir dahakine artık.

Teşekkür ederim :) . Cevizi tek başına değilde fl şampuanıyla karışım yaparak daha iyi bir sonuç elde edeceğimizi düşünüyorum.
cevız cıft kova yıkamyı bence cok rahatlatıyo hatta teke dusuruyo cevıze alısınca normal yıkama cevızsız yapınca cevızın kıymetını analdım hatta plakaya on tampona yapısan bocek sınek vs hepsını ovalamadan almasıda guzl

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya

Dediğiniz gibi bir ön yıkama şampuanı ile de karıştırabilirsiniz, daha verimli olur.

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Ellerine sağlık Fatih, video için teşekkürler. Ceviz yine yapmış işini :)

ultimasalida

Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Normalde nsf köpükten başka birşey vaadetmiyor kir çözücülüğü çok zayıf cevizin içine az miktarda 50 ml gibi nsf koyulursa o kopuk 3 gün aracın üzerinde kalır izlenimi var bende
Ceviz tek basına da kopuruyor belki foamlance e biraz daha koymak gerekebilir ama benim dediğim ikili bence muhteşem bir koordinasyon yakalar
Elinize sağlık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ffsahin

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Kayseri
Normalde nsf köpükten başka birşey vaadetmiyor kir çözücülüğü çok zayıf cevizin içine az miktarda 50 ml gibi nsf koyulursa o kopuk 3 gün aracın üzerinde kalır izlenimi var bende
Ceviz tek basına da kopuruyor belki foamlance e biraz daha koymak gerekebilir ama benim dediğim ikili bence muhteşem bir koordinasyon yakalar
Elinize sağlık

Nsf dediğiniz vp ph neutral snow foam ise malesef elimde yok ama vp advenced snow foam var onunla deneyeceğim. Birde yakında elime cg honeydew geçecek onunlada denerim.

ultimasalida

Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Nsf dediğiniz vp ph neutral snow foam ise malesef elimde yok ama vp advenced snow foam var onunla deneyeceğim. Birde yakında elime cg honeydew geçecek onunlada denerim.
Evet natural snow foam
Ansfnin kir çözücülüğü zaten iyidir az bir miktar karıstırıp güzel kopuk elde edilir tüm kirlerin hakkından gelirsiniz

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Elinize sağlık. Güzel test olmuş.

İyi günler kullanın :)

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
İnceleme için teşekkürler cevizi araç çamurlu olduğu zaman pre wash olarak foam gun veya ilaçlama pompası ile uyguluyorum. Foam lance ile bilindik snow foam ürünlerinin gücünü arttırmak için 125 ml snow foam ( Honeydew, magicfoam) 75 ml ceviz uyguluyorum etkili oluyor. foam lance ile ürün çok sulandığı için çok çamurlu durumlarda aracın alt kısımlarında önce pre wash şeklinde ilaçlama pompası ile uygulanmasını tavsiye ederim.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Ceviz prewash anakonusuna yorum ve ilgili videolar eklenmiştir.:);)