Chemical Guys Citrus Bozukmu ?

K.İ.T.T

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
Adana
merhabalar mayıs ayında aldığım chemical guys citrus diğer citruslara göre sanki biraz daha açık renkliydi 1 kere kullandım daha kullanmadım kapağı kapalı güneş görmeyen serin ortamda muhafaza ediyorum bu aralar baktım rengi iyice beyazlamış beyazın az daha çok çok az daha krem rengi gibi olmuş bu şampuan bozukmudur ?

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Güzel salla çalkala düzelir. İçine sinmezse yplla bana. ;)

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
merhabalar mayıs ayında aldığım chemical guys citrus diğer citruslara göre sanki biraz daha açık renkliydi 1 kere kullandım daha kullanmadım kapağı kapalı güneş görmeyen serin ortamda muhafaza ediyorum bu aralar baktım rengi iyice beyazlamış beyazın az daha çok çok az daha krem rengi gibi olmuş bu şampuan bozukmudur ?
Bazı ürünlerde zamanla renk açılma oluyor benim 3D wash n wax da basıma geldi. Köpürme kaygandık temizlemede bi problem yoktu gozlemleyin bozulacağını sanmıyorum

K.İ.T.T

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
Adana
Bazı ürünlerde zamanla renk açılma oluyor benim 3D wash n wax da basıma geldi. Köpürme kaygandık temizlemede bi problem yoktu gozlemleyin bozulacağını sanmıyorum
köpüğünde bir değişim göremedim ürün bana geldiğindede aynıydı ama biraz daha sarıydı şmdi iyice beyazladı

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
çok çok iyi çalkalıyorum ben bir ürünü en az 4 dk sallarım rengi beyaz gibi oldu artık.
Bendeki citruss wash and gloss bu sene bitti sanırım 2010 bana gelişi ürün üretim tarihi bilmiyorum. Direkt güneşe ya da buzdolabına koymazsanız, direkt güneş ışığı almayan serin bir dolapta ağzı kapalı muhafaza ederseniz bozulmaz kolay kolay. Rengi ruhsatı değişebilir bendeki sarıdan böyle fantezi bir uçuk sarıya dönmüştü ama çalkaladıkça görürsünüz üründeki renk değişimini ve hepsi birbiri içinde homojen dağılır ve kullanıma uygun hale gelir. Meraklanmayın ürün bozuk olsa kıvamından ya da kokusundan en önemlisi de performansından anlarsınız.

K.İ.T.T

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
Adana
Bendeki citruss wash and gloss bu sene bitti sanırım 2010 bana gelişi ürün üretim tarihi bilmiyorum. Direkt güneşe ya da buzdolabına koymazsanız, direkt güneş ışığı almayan serin bir dolapta ağzı kapalı muhafaza ederseniz bozulmaz kolay kolay. Rengi ruhsatı değişebilir bendeki sarıdan böyle fantezi bir uçuk sarıya dönmüştü ama çalkaladıkça görürsünüz üründeki renk değişimini ve hepsi birbiri içinde homojen dağılır ve kullanıma uygun hale gelir. Meraklanmayın ürün bozuk olsa kıvamından ya da kokusundan en önemlisi de performansından anlarsınız.
ben artık kullanmıyorum zaten ama rengi değişince bozulmasıda hoşuma gitmezdi

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Soru konusu satışa nasıl çevirdiniz, citrus içerikli ürünler renk değişimi olabiliyor, bende 3dorange var seffaf hale geldi ama hala aynı işi görüyor, o yüzden kullanımında sorun yoksa dert etmeyin.

K.İ.T.T

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
Adana
Soru konusu satışa nasıl çevirdiniz, citrus içerikli ürünler renk değişimi olabiliyor, bende 3dorange var seffaf hale geldi ama hala aynı işi görüyor, o yüzden kullanımında sorun yoksa dert etmeyin.
sadece aramızda kargo ucuzsa satın diye bir diyalog geçti satasım yok zaten

Eraycan

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ordu
Daha once cam sularinda başıma gelmisti. 1 litrelik şişelerde ki cam sulari yere dusunce seffaf renk alıyordu :) Hic bir bozulma olmamıstır diye dusunuyorum. Boyar madde sonradan ekleniyor zaten

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Soru kısmını yanıtladım tecrübelerime dayanarak şaka maksatlı da gönder gelain dedim yoksa ne yapayım wax katili citrus içerikli şampuanı. Bendekini bitirmek deidğim gibi 7-8 sene sürmüştü ürünü sanırım ilk kullananlardanımdır Türkiyede. :)

sadece aramızda kargo ucuzsa satın diye bir diyalog geçti satasım yok zaten
Kullanmıyorum kenarda duruyor renk değiştirmesinden rahatsız oldum deyince kargo uygun ayarlarsanız yollayın alayım dedim uygun gördüğünüz rakama işiniz görülsün diye. Satasım yok a geldi durum Özgürün dediği de ben ürüne saldırıyorum satışa çevirmişime döndü. ;) ürün kıymete bindi. Yarın açık artırma satış ilanı açabilirisniz

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
İşlevinde ve kokusunda bir sorun yoksa sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum bende.