ChemicalGuys BareBones İncelemesi

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Ürün undercarriage sprey olarak geciyor yanı davlumbaz içleri ve aracın alt boyasiz plastik kısımları icin üretilmiş. Ürün 473ml olarak geliyor sprey başlık ve normal kapaklı olarak. Kokusu birebir Meg Endurance tamamen ayni o tatlı koku. Rengi de ayni mor.

Uygulamasi çok kolay ben öncelikle davlumbazlari orange degreaser ile fırçaladım durulayıp kuruladım ardından sprey ile sıktım. Benim aracımda önler plastik arkalar hali olduğu icin sadece önlere sıktım tahmini 20-30ml gitmiştir.
205A2F6F-DD85-4513-90B6-640A91BDF125.jpeg
1D49A58A-8BF1-4C76-9221-17BADA996E8C.jpeg
4C897E7B-2761-4D3D-B8F3-05643BF0C9A6.jpeg
39C778B9-EDCB-4EFE-A334-0DE53FEF9C98.jpeg

Ekli dosyalar

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Teşekkürler konu için, benim en beğendiğim undercarriage üründür kendisi. Müthiş parlaklığı ve dayanımı vardır. Temizliği oldukça kolaylaştırır. Davlumbaz temizliği genelde sıkıcıdır ama bu ürün onu bir keyfe dönüştürebilir.

ffsahin

Usta Detaycı
Üye
İl
Kayseri
İnceleme için teşekkürler , benim merak ettiğim ama hiç alma teşebbüsünde bulunmadığım bir ürün. Nereden temin ettiniz acaba?

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Inceleme icin cok tesekkurler. En uzun soluklu kullandigim davlumbaz koruma urunlerinden birisidir. Kesinlikle biraktigi yuzey basarili fakat uyguladiktan sonra yaymadan esit bir gorunum saglayan urun simdiye kadar gormedim. Fiyat konusunda sorun olmaz diyorsaniz kesinlikle denenir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
@ffsahin

Şu sıralar uğraşmak istemediğimden konuyu kapattım. Özelden mesaj atarsan yardımcı olurum.

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
İnceleme için teşekkürler. Niyet edip de almadığım ürünlerden.
Benim de sadece ön tekerin orası plastik. Teker ile davlumbaz arası mesafe çok dar olduğu için şimdilik ceviz sıkıp basınçlı su ile temizliyorum, herhangi bir koruma yok.

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
sıktıktan sonra müdahale ettiniz mi? bezle üstünden geçtiniz mi yani?
Teşekkürler konu için, benim en beğendiğim undercarriage üründür kendisi. Müthiş parlaklığı ve dayanımı vardır. Temizliği oldukça kolaylaştırır. Davlumbaz temizliği genelde sıkıcıdır ama bu ürün onu bir keyfe dönüştürebilir.
Onur abı benden önce cevaplamış :) 5 dakika bekledim fazlasının akmasını sonrasında bezle yayıp sildim
İnceleme için teşekkürler , benim merak ettiğim ama hiç alma teşebbüsünde bulunmadığım bir ürün. Nereden temin ettiniz acaba?
Parlatanadamlar dan aldim. 29liraydi ama sondu stok kalmadi. Nerden mi biliyorum, gidip aldim
Inceleme icin cok tesekkurler. En uzun soluklu kullandigim davlumbaz koruma urunlerinden birisidir. Kesinlikle biraktigi yuzey basarili fakat uyguladiktan sonra yaymadan esit bir gorunum saglayan urun simdiye kadar gormedim. Fiyat konusunda sorun olmaz diyorsaniz kesinlikle denenir.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ben çok uyguna aldim adams düşünüyordum ama pahalı olduğu icin vazgeçmiştim. Bakalim bu gün yağmurlu sürüş yaptım bi güncel cekerim gün içinde

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
İnceleme için teşekkürler ürün galon olarak denk gelirse alım yapmalı.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
İnceleme için teşekkürler. Güzel ürün gerçekten. kokusu da beklediğimden çok çok iyi. Hatta güzel yani :D

@Dragstar Süleyman abinin de dediği gibi ortak alım planlayabiliriz.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Bende başarılı buldum abı, adams ile kıyasladınız mi
/QUOTE]
Soruya bı konuda cevap vereyim dedim,
Adam's da iyi fakat bunun dayanımı daha başarılı ve daha tok. Adamstan daha iyi yani.
Adams parlaklık olarak ilk sıktığında daha iyi görünmesine rağmen daha sonra dan uçuyor gibi.

multispace

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
samsun
Sevdiğim bir ürün barebones.

İki yıkamada bir uygularım. Davlumbaz temizliğini de kolaylaştırıyor. Kokusu çok güzeldir.

İnceleme güzel sağol dostum

s1nanozk

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Muğla
Ürün çok güzel, inceleme de güzel elinize sağlık. Sprey başlığını değiştirmişsiniz iyi olmuş :) Hali hazırda ben de kullanıyorum ama bir süre sonra başlık tıkandığı için değiştirmek gerekiyor. Epey kıvamlı bir ürün çünkü.
Bu arada ürünü 4 davlumbaz plastik olduğu için önce sırayla sıkıyorum hiç ellemeden, ardından eski bir microfiber bez ile geçiyorum. Eski bez kullanmanızı tavsiye ediyorum çünkü bez leş oluyor :D

El_Diablo

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Frankfurt
Sag ol inceleme icin.
acikcasi simdiye kadar hic düsünmedim davlumbazlara özel ilac almayi…….basiyordum KC Greenstari vuruyordum fircayi :p

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
İnceleme için teşekkürler ürün galon olarak denk gelirse alım yapmalı.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ
Kesinlikle abi güzel ürün :)
İnceleme için teşekkürler. Güzel ürün gerçekten. kokusu da beklediğimden çok çok iyi. Hatta güzel yani :D

@Dragstar Süleyman abinin de dediği gibi ortak alım planlayabiliriz.
Aynen abi içeri sıkmayalım kendimizi kaybedip :D
Sevdiğim bir ürün barebones.

İki yıkamada bir uygularım. Davlumbaz temizliğini de kolaylaştırıyor. Kokusu çok güzeldir.

İnceleme güzel sağol dostum
Teşekkürler abi bu gün gözlemleyemedim 50 km sürüş yaptım yağmurda yarın sabaha bakarım artık
Ürün çok güzel, inceleme de güzel elinize sağlık. Sprey başlığını değiştirmişsiniz iyi olmuş :) Hali hazırda ben de kullanıyorum ama bir süre sonra başlık tıkandığı için değiştirmek gerekiyor. Epey kıvamlı bir ürün çünkü.
Bu arada ürünü 4 davlumbaz plastik olduğu için önce sırayla sıkıyorum hiç ellemeden, ardından eski bir microfiber bez ile geçiyorum. Eski bez kullanmanızı tavsiye ediyorum çünkü bez leş oluyor :D
benim sevmediğim bi bezim vardı onu kullandım fazla kararmadı demekki iyi temizlemişim davlumbazları :D
Sag ol inceleme icin.
acikcasi simdiye kadar hic düsünmedim davlumbazlara özel ilac almayi…….basiyordum KC Greenstari vuruyordum fircayi :p
Ben daha önceden soft99 tirewax sürüyordum ayda 1 dayanıklılık çok iyiydi onu uygulamak zahmetli bu çok kolay. Siyah davlumbaz olmazsa olmazım :D