Clint Bang ile motor temizliği?

emre-sti

Acemi Detaycı
Üye
İl
Odessa

sizce motor aksamına veya plastiklere zarar verir mi ?mutfakta ve boyalı yerlerde kullandığında göre zarar vermez gibi  geliyor ama tecrübe eden var mı ?
kullanım alanı olarak oto jantlarını belirtmişlerkutu üstünde =)

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
izmir
emre-sti' Alıntı:

sizce motor aksamına veya plastiklere zarar verir mi ?mutfakta ve boyalı yerlerde kullandığında göre zarar vermez gibi  geliyor ama tecrübe eden var mı ?
sakın diyorum başka birşey demiyorum.  özellikle kireç sökücüler asitil asit ve türevi normal formantasyon harici özel birleşimlerle üretilmiş asitler kullanılır. içerik bilgileri tam olarak hiçbir zaman verilmez. bir çok kez eski metal boru eritmişligim var. denemeyi düşünmeyin bile. her zaman söylerim oyunu kuralına göre oynamak gerek.

emre-sti

Acemi Detaycı
Üye
İl
Odessa
ege' Alıntı:
emre-sti' Alıntı:

sakın diyorum başka birşey demiyorum.  özellikle kireç sökücüler asitil asit ve türevi normal formantasyon harici özel birleşimlerle üretilmiş asitler kullanılır. içerik bilgileri tam olarak hiçbir zaman verilmez. bir çok kez eski metal boru eritmişligim var. denemeyi düşünmeyin bile. her zaman söylerim oyunu kuralına göre oynamak gerek.
Teşekkürler kireç çözücü değil de yağ ve kir çözücü olanı merak ediyorum.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Ben de kullanmanızı tavsiye etmem, bu tarz ürünler zamanla derzleri bile eritiyor.

Ramazanerdmr

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
İstanbul
Bu ürün mutfak yüzeyi ve mutfak yağları için çok güzel fakat araç üzerindeki borular metaller kablolar vs. diğer malzemeler ile nasıl bir etkileşim içinde olacak bilmek mümkün değil. Belki hiçbir zararı olmaz belki de çok büyük zararı olur. Denemeye değermi bence değmez illa motor temizliği yapılacak ise bu iş için kullanılabilecek bir sürü ucuz pahalı çözümler var en ucuzu benzinci köpüğü sık bekle durula kurula geç.