Demir Tozu Temizleyici Kullanımı HK.

alper_c

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
İzmir
Arkadaşlar, yakında demir tozu temizleyici almayı düşünüyorum ve daha önce hiç kullanmadım, normal sprey şişeler yeterli olur mu? bir kaç yerde sanki toz bulutu gibi atan sprey şişelerden önermişler, bir de bir aracı iki sefer dönmek için kaç ml harcanır?

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Çok dağıtan sprey şişeler işini kolaylaştırır yoksa çok ürün gider, yada ürünü sıkıp yıkama pedleri ike yayabilirsin yüzeye o zaman daha az ürün gidebilir. Aracı iki sefer dönmek için 1 lt yakın ürün gidebilir.

alper_c

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
İzmir
Ozgur_gs_91' Alıntı:
Çok dağıtan sprey şişeler işini kolaylaştırır yoksa çok ürün gider, yada ürünü sıkıp yıkama pedleri ike yayabilirsin yüzeye o zaman daha az ürün gidebilir. Aracı iki sefer dönmek için 1 lt yakın ürün gidebilir.
Bilgi için teşekkürler, Dragon's almayı düşünüyorum ama forumda yakın zamanda Koch Chemie paylaşılmıştı, Dragon's mu Koch Chemie mi f/p olarak daha uygun?

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Koch chemie daha uygun fiyatlı kaportada kullanıcaksanız koch daha iyi olur. Dragons yayması ve spreylemesi daha zor

multispace

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
samsun
Dragonsu her sprey atamıyor. Koch chemie fiyat performans olarak iyidir. Işinizi de görür

ultimasalida

Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul
koch çok methediliyor dragons zaten fiyat olarakta daha pahalı bütçe sorunun yoksa dragons al ama cebi düşünelim dersen bence koch al ayrıca wax oncesı yada polısaj oncesı arabayı ıkı tur geçmeye hıc gerek yok demır tozu temızleyıcıyle ya ıyı bır sprey al murat plastık olablır mesela yada sık ve özgürün dediği gibi bezle üstünden geç

umrdmr

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Dragons pahalı iyi bir kampanya yakalamadıktan sonra. Koch daha uygun.

Ayrıca Koch'u atomize etmek daha kolay. Bununla beraber Koch da olsa Dragons da olsa Sonax da olsa mutlaka iyi bir sprey kullanın atmak için hem sprey şişenin ömrü için hem de ürün sarfiyatının önüne geçmek için.

alper_c

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
İzmir
Koch chemie mantıklı görünüyor, sanırım sonraki toplu alımı bekleyeceğim :)
bu arada düzgün bir de sprey şişe almış olurum..

serdar_22

Çaylak Detaycı
Üye
İl
edirne
alper_c' Alıntı:
Koch chemie mantıklı görünüyor, sanırım sonraki toplu alımı bekleyeceğim :)
bu arada düzgün bir de sprey şişe almış olurum..
Elimde fazladan Murat plastik sprey şişe ve koch fb var istersen

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Dragon's da bende spreyleme sorunu yaşamıştım. Üstelik 1/1 sulandırma oranı ile. Ancak yanılmıyorsam 3D nin şişeleri sorunsuz atıyordu. Tabii bu yoğunluğunun bir faydası, yüzeyde çok daha uzun süre durabiliyor ürün.

Autofinesse iron out kullanıyorum. Bence işini çok iyi yapıyor.

Koch chemie hiç denemedim. O yüzden yorum yapamayacağım.

Unutmadan! Crystal concept'in iron cut ürünü de yüzeyde çok hızlı çalışıyor.