Deneme :D

beratt_hero

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
izmir
bide fotoğraf ekleyim hologram spec :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Eline sağlık gayet güzel olmuş, ilk sefere nazaran iyi iş çıkarmışsın.Polisaj yapmadan önce mutlaka demir tozu temizliği ve kil yap ki zaten bunu belirtmişsin.Polisaja başlamadan önce pede bir iki fıs su yada ped conditioner sıkrsan daha rahat çalışırsın.

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Berat eline sağlık, güzel sonuç almışsın yine, Onur abinin dediği gibi pedi biraz nemlendirirsen daha iyi çalışırsın.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Eline sağlık. İlk tecrübeye göre güzel iş çıkartmışsın. 

Polisaj aceleye gelmeyecek bir iş. Sert ped hakimiyeti zorlaştırır. Yün ped daha kolaydır. Cutting işlemi sırasında baskı biraz olması gerekir. Bu sayede ped ve aşındırıcı işini yapar. 

Artık bitirmeye yakın baskıyı azaltıp sonuca ulaşabilirsin. Senin için bir video paylaşıyorum. Buradaki kişi sabırlı ve güzel çalışıyor.

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=q6xrFJnWHLo[/video]

beratt_hero

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
izmir
Teşekkür ederim abilerim. Pedi önce ıslatıp üstüne biraz pasta ile yağlandırıp sonra az daha sulayıp çalıştırdım ve suyunu atınca biraz pede pasta koyup başladım cutting dışındakiler iyi oldu. Yumuşak olduklarından ?

Okan48

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Marmaris
Deneme

Berat kardeşim eline sağlık gayet güzel böyle devam yapa yapa deneyim elde edeceksindir. 400 ü yün ped ile bastırarak yaparsan çizik alırsın ısınmaya başladıgı an artık çizik almaya başlamışsın demektir . İlle yün ped ile yapacaksın diye bir kavramda yok tabi sünger ped ile de olur .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aLmera41

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Elimize sağlık, bence ilk denemeye göre gayet başarılı. Ben ilk denememde bi ara vazgeçmiştim yün ped ile calisirken ama zamanla eli alışıyor insanin.

beratt_hero

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
izmir
anladım abilerim teşekkür ederim bakalım zamanla göreceğiz :) bide zaten yüzeyi temizlesem daha pürüzsüz olurdu daha iyi görünürdü ama şimdilik bu kadar oldu ısıtınca güzel olacak.

Eraycan

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ordu
Eline sağlık gayet güzel olmuş. Hepimiz böyle öğrendik. Bellirttigin fiyatlara zymol titanyum tavsiye ederim. Su an ulkemizde satışı yok ama belki Murat abi de vardir bir sor istersen. @Murat

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Deneme

Ellerine saglık güzel sonuç almışsın.
Pede 1-2 fıs su sıkabilirsin makina hakimiyetini arttırır.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

beratt_hero

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
izmir
teşekkür ederim abilerim valla biraz geç kaldım araç satılacak biraz daha dursa bu boya üstünde öğrenirim. Komple boyanabilir. Ton farkı vs olduğundan.

Detail Guy

Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
İl
Belirtilmedi
Deneme

İlk deneme ve aracın durumuna göre güzel sonuç almışsın yaparken kenar köşelere ve plastik aksamlara dikkat et

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ttopak

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Adana
Eline sağlık ilk deneme olmasına ragmen güzel sonuç almışsın. Bir yerde okumuştum eğer 400 uygularken hakimiyette zorlanırsanız 400 içine bir miktar 2500 yada 3800 girebilirsiniz demiş.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

beratt_hero

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
izmir
hiç görmemiştim ama denerim :) Sağolasın abi bu ped biraz fazla sert o yüzden bastırınca sağa sola çekiyo bastırmayınca daha iyi gibi ama ozmnda ısınmıyor demekki

beratt_hero

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
izmir
Sağolasın abi çıkarttınmı beni ? Youtube da yazmıştım soft99 için hangiisi diye :))