Detail Forum 1 Yaşında !!

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
ben biraz geç kaldım bu güzel aile birligine katılmakta. :of: ''geç olsun güç olmasın'' diyerek girdigimde çok hoş ve samimi bir ortamla karşılaşmak beni çok mutlu etti. daha sonra günbegün artan eski and yeni dostalarla burada buluştuk.

ilk yıl önemlidir - özeldir - güzeldir. bu sebeple tüm forum üyelerinin ve yönetim heyetiinin yılınızı - yılımızı kutlarım.

detail konusunda bilgi paylaşım ve tecrübe çok önemli. ama en önemlisi yeniliklerin degişmeyecek oldugunu kabul etmek.
bu forumun yenilik anlayışı bu sebeptendir ki daha iyisini daha faydalısını daha güzelini bulma yolundaki serüveni yeni başlıyor.
başarı tesadüflerin eseri degildir. çok çalışmak bilindik söylemde olsa ip ucu yenilige açık olmak.
kuralların içinde yeniyi görme yetenegi herkezde yoktur. çünkü bu bir yetenek degil özel bir izin gerektiren bir lutuftur. bi izin size bahşedilmişse zaten olacakda olmayacakta olur oluverir her bir bireyin kişisel hayatında. işte bu ufak büyük hiç önemi yok o bahşedileni paylaşmak en degerlisidir. paylaşımla dolu bu forum bizim evimiz gibi oldukça gün geçmeden yenileri gelecektir. saygı ve sevgi çerçevesinde.

nice senelere DETAİL FORUM ..<3