Detail Forum Araç Kokusu

aLmera41

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Arkadaşlar Merhaba..
Sticker olayından sonra foruma özel araç kokusu olsa cok iyi olur gibime geldi. Cama asılan şişe cinsinden.

Şişenin üstüne detail forum stickerlerin kucuk boyutlusunu yapistirirsak ve içine koku olarakta havayi koklayan adam @serdar8424 destek alsak nasil olur? Sizin görüşleriniz nelerdir sayin forum yöneticileri? Dağıtım olarak her ilden belirli kişilere gonderilip ordan dağıtım yapilabilir.
Forumda sponsorumuz yok sanirim, bu da bir maliyet tabiki, ben üzerime düşeni maddi olarak yapabilirim.
Şişelerin maliyeti 1 tl, 10 cc aliyor bir şişe, serdar hocam da parfüm maliyetini cikartirsa en azindan asagi yukari ne kadar tutar bakariz.

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Eray güzel öneri, ama maliyet kısmını aşmak lazım diye düşünüyorum, forum adına satış yapılabilir ama almak isteyene bence.

aLmera41

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Satış da olur, öncesinde para toplanip da yapilabilir. Önce bir maliyet cikarmak gerekir, kokuyu bulmak gerekir sonra kolları sıvarız.

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
@aLmera41  Araç kokusu yönetim olarak aklımızda olan bir konu , koku esansı ve kalıcılığı önemli .. 
Gelen taleplere göre bir değerlendirme yapabiliriz..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara
Normal asma kokular daha uyguna gelmezmi bi araştırmak lazım en azından bu pek dikkat çekmez ama asma koku biraz daha dikkat çekici olur gibime geliyor

aLmera41

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Asma koku da olabilir ama kalıcılık önemli, şişe olanlar en az 3 hafta güzel koku veriyor. Asma olanlari hic kullanmadim bilgim yok.

aLmera41

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Kocaeli

Şu an aracimda kullandigimda şeffaf yapiskan ustune yazı yazılmış, forum logosu nasil olur bir bakmak lazim.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Güzel fikir. Detaylıca araştırmak lazım. D&P gibi firmalar bu işi daha ucuza yapabilir.

Tabii bir de işin sağlık tarafı var.

Oguzbzkrt

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
fethiye
asma koku alsak asma kokuyu parfümsüz kuru şekilde bulsak istediğimizde kendi parfümümüzü sıksak üstüne çok iyi olmaz mı yada bu asma kokuların kuru halini nerden bulabileceğimizi bilen biri var mı :)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Bir kaç hafta önceden teklif aldığımız bir iki fırma vardı, üzerinde yönetim olarak bir karara varmak üzereydi zaten. En kısa sürede nihayete ulaştıracağız.

Oguzbzkrt

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
fethiye
onurçiko' Alıntı:
Bir kaç hafta önceden teklif aldığımız bir iki fırma vardı, üzerinde yönetim olarak bir karara varmak üzereydi zaten. En  kısa sürede nihayete ulaştıracağız.
hocam acaba alabılırsenız asma kokusunun kuru parfümsüz halinden de alabilirmisiniz rica etsem ücretini göndersem?

aLmera41

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Anladığım kadarı ile yönetimin zaten böyle bir çalışması varmış, o zaman calismalari takipteyiz :)

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Oguzbzkrt' Alıntı:
onurçiko' Alıntı:
Bir kaç hafta önceden teklif aldığımız bir iki fırma vardı, üzerinde yönetim olarak bir karara varmak üzereydi zaten. En  kısa sürede nihayete ulaştıracağız.
hocam acaba alabılırsenız asma kokusunun kuru parfümsüz halinden de alabilirmisiniz rica etsem ücretini göndersem?
Kokusuz şekilde alabilirsek, neden olmasın :)

aLmera41' Alıntı:
Anladığım kadarı ile yönetimin zaten böyle bir çalışması varmış, o zaman calismalari takipteyiz :)
İlerleyen zamanlarda duyurularını yaparız, şimdilik araştırmalarımız devam ediyor :)

serdar8424

Çaylak Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
uşak
aLmera41' Alıntı:
Arkadaşlar Merhaba..
Sticker olayından sonra foruma özel araç kokusu olsa cok iyi olur gibime geldi. Cama asılan şişe cinsinden.

Şişenin üstüne detail forum stickerlerin kucuk boyutlusunu yapistirirsak ve içine koku olarakta havayi koklayan adam @serdar8424 destek alsak nasil olur? Sizin görüşleriniz nelerdir sayin forum yöneticileri?  Dağıtım olarak her ilden belirli kişilere gonderilip ordan dağıtım yapilabilir.
Forumda sponsorumuz yok sanirim, bu da bir maliyet tabiki, ben üzerime düşeni maddi olarak yapabilirim.
Şişelerin maliyeti 1 tl, 10 cc aliyor bir şişe, serdar hocam da parfüm maliyetini cikartirsa en azindan asagi yukari ne kadar tutar bakariz.
Güzel düşünce, daha önceden ben de böyle birşey planlamıştım, şuana kadar test ettiğim kokulardan kalıcılık anlamından ve güzel bir kokuya rastlamadım fakat, son birkaç gündür detaylı olarak test ettiğim bir koku var Dr. Beasley New Car, oldukça başarılı bir ürün. Çoğu kişinin de seveceğini düşünüyorum. Ama şişe içerisine koyup aynaya asıldığında kokunun yayılması nasıl olur ve yayılmamaz mı bilemem, sonuçta sprey halinde uygulanmak için üretilmiş bir koku. Diğer arkadaşlarımın da önerilerine bakalım. Hatta yönetime isterlerse numune olarak Dr. Beasley New Car kokusundan gönderebilirim.

Oguzbzkrt

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
fethiye
serdar8424' Alıntı:
aLmera41' Alıntı:
Arkadaşlar Merhaba..

Şişenin üstüne detail forum stickerlerin kucuk boyutlusunu yapistirirsak ve içine koku olarakta havayi koklayan adam @serdar8424 destek alsak nasil olur? Sizin görüşleriniz nelerdir sayin forum yöneticileri?  Dağıtım olarak her ilden belirli kişilere gonderilip ordan dağıtım yapilabilir.
Güzel düşünce, daha önceden ben de böyle birşey planlamıştım, şuana kadar test ettiğim kokulardan kalıcılık anlamından ve güzel bir kokuya rastlamadım fakat, son birkaç gündür detaylı olarak test ettiğim bir koku var Dr. Beasley New Car, oldukça başarılı bir ürün. Çoğu kişinin de seveceğini düşünüyorum. Ama şişe içerisine koyup aynaya asıldığında kokunun yayılması nasıl olur ve yayılmamaz mı bilemem, sonuçta sprey halinde uygulanmak için üretilmiş bir koku. Diğer arkadaşlarımın da önerilerine bakalım. Hatta yönetime isterlerse numune olarak Dr. Beasley New Car kokusundan gönderebilirim.
hocam bnde parfumsuz asma kokuyu dr new car kokusuna bandrcam:)

Yunus

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Adana
Arac vb kokular konusunda süpheciyim. Özellikle cocugu olanlar icin, alerjik durumlara yol actigi urunlerin içeriğinde de yaziyor. Aracimin guzel kokmasini istiyorum ama sirf bu yuzden hicbir koku kullanmıyorum.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sensei111

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Konya
Dr. Beasley New Car bence yeni araç kokusu gibi kokmuyor sıcak havalarda kullanılacak bir koku,kış ayına uygun bir koku seçerseniz bence yerinde olur.