Detail Forum Instagram Paylaşımları (@detailforum)

Yangsagan

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Arkadaşlar malum burada bol bol fotoğraf paylaşıyoruz.

Bilen bilmeyen vardır, instagram hesabımız da mevcut. Instagram hesabımızdan paylaşmamızı istediğiniz fotoğrafları da bu başlık altında toplayabiliriz. @Detail Guy sıralamaya göre gün içinde paylaşacaktır.

Ayrıca 1dk nın altındaki videoları da paylaşabiliriz. Kısa testler gibi.

50-50 fotoları, kısa test videoları, aracınızın parlak foroğrafları ve detay yaparken ki fotoğraflarınızı bekleriz.

Kullandığınız ürünleri ve kendi instagram hesabınızı da yazmayı unutmayın ki etiketleyelim.

Takip etmeniz için instagram hesabımız.

Detail Forum (@detailforum) • Instagram photos and videos

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Yüzümüz arabamız kadar cilalı değil abi benim o sakallı :komik::komik:
gördüm gördüm yakışıklı kardeşim :) ilerde kesersin gider sorun olmaz.takıl gönlünce gençsin sen. :) yakışmışta bu arada .:hava:
ama sözüm meclisten dışarı şimdi pek bi moda zati herkez ladin gibi geziyor.:komik::komik::komik: polis bile eşkal alamaz oldu sokaklarda kimseden görüntü hep sakallı.:komik::komik::komik:

ondan söyledim yoksa kişisel degil. kırılma - kızma sakın bana.. :utandim:

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
gördüm gördüm yakışıklı kardeşim :) ilerde kesersin gider sorun olmaz.takıl gönlünce gençsin sen. :) yakışmışta bu arada .:hava:
ama sözüm meclisten dışarı şimdi pek bi moda zati herkez ladin gibi geziyor.:komik::komik::komik: polis bile eşkal alamaz oldu sokaklarda kimseden görüntü hep sakallı.:komik::komik::komik:

ondan söyledim yoksa kişisel degil. kırılma - kızma sakın bana.. :utandim:

Kızar mıyım abi hiç estağfurullah :komik: bizde eşgal vermemeye çalışıyoruz abi zaten doğru yoldayız demek ki :mutlu: