Detail Forum/Kişiye Özel Baskılı Plakalık

Motors

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Merhabalar, benim sürekli çalıştığım bir plakalık basan arkadaş var. Ben bazı şirketlerin araç dış giydirme tasarımlarını, web sitelerini falan yaptığımdan dolayı finalde hediye olarak şirket logoları basılı plakalık gönderiyordum, müşteri memnuniyeti için. Bana uygun fiyata plakalık veriyordu piyasanın altına. Zaten Mercedes Actros Projesi konusunda da paylaşmıştım çiftinin 30TL olduğunu, böyle bayağı uygun oldu fiyatlar.

Şimdi forumu anlattım, birlik ve beraberliğimizden vs. bahsettikten sonra konuyu getirdim indirime.. Takım Plakalığı 18+10TL Kargo'dan 18+6TL Kargo yaptı ve ben işi orada kestim attım. Toplam 1 takım plakalık 24TL. Ayrıca tek bir adrese kargolarsanız birkaç ürünü, takım plakalık başına 1TL ödemeniz gerekiyormuş. Mesela İstanbul Anadolu Yk.'da oturanlar 3 kişi aralarında bir kişi seçip onun evine sipariş verdiler, elden alacaklar. 6+2=8, 8/3=2,6TL Plakalık Dahil: 20,6TL Gene bayağı uygun fiyata geliyor kargo ve plakalık.

Plakalık Hk: Pleksi kadar parlak, kabartmalı imalat.

NOT: Kolay Taşın baskılı olanlar hafif kabartmalı fakat yeni makinalar almışlar daha kabartmalı basmak adına bundan dolayı elime yeni ulaşanlar daha kabartmalı. Zaten fotoğraftan anlaşılıyor.

Plakalık Modelleri: http://docdro.id/hDn6JaI (Plakalık modellerine bu linkte bulunan PDF'den ulaşabilirsiniz)

@Pro  ile görüştüm, ayaküstü sağolsun kafamızda bir fikir oluşturma adına taslak bir plakalık tasarlamış.Detail Forum yazan kısımda kendi isminiz veya nickiniz olabilir..

Bunlar da benim araçlarımdan referans:

Moderatör tarafında düzenlendi:

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Merhaba. Ben bu plakalık işini çok sevdim.

Yaptığınız taslak genel olarak güzel, ben aynısını alabilirim ancak bir tavsiyem var.

Soldaki forum logosunun yanına .com uzantısını eklemektense, sağdaki detailforum yazının yanına .com uzantısının eklenmesi daha mantıklı gibi.

Forum logosu ise sadece logo olarak kalsın bence. Daha okunaklı ve anlaşılır olur böylece.

Motors

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
_CaN_' Alıntı:

Yaptığınız taslak genel olarak güzel, ben aynısını alabilirim ancak bir tavsiyem var.

Soldaki forum logosunun yanına .com uzantısını eklemektense, sağdaki detailforum yazının yanına .com uzantısının eklenmesi daha mantıklı gibi.

Forum logosu ise sadece logo olarak kalsın bence. Daha okunaklı ve anlaşılır olur böylece.
Sen nasıl istersen abi. Herkes istediği gibi yaptırabilir, kişiye özel bunlar. İstersen sağ tarafa nick yazarız falan

Yangsagan

Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul
@Motors güzel bir çalışma. İnce bir düşünce teşekkürler.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dati_bubu

Amatör Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
@Motors Ben istiyordum zaten iyi denk geldi teşekkür ederim, alırım bi takım

Fatih Şahin

Motors

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
dati_bubu' Alıntı:
@Motors Ben istiyordum zaten iyi denk geldi teşekkür ederim, alırım bi takım

Fatih Şahin
_CaN_' Alıntı:

Yangsagan' Alıntı:
@Motors güzel bir çalışma. İnce bir düşünce teşekkürler.

onurçiko' Alıntı:
Kardeşim emeğine sağlık, ben hemen bir tane alırım.
Ne demek rica ederim, alacak olanlar bana özelden PM atsınlar, ondan sonra beraber seçelim hangisi olacağını

Motors

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Plakalık alacak olanlar bana özelden yazabilir, beraber tasarım seçeriz.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Plakalıklarımız geldi. Ben çok beğendim. Fiyatının karşılığında bedava desem yeri var.

Teşekkürler @Motors . Aracın üzerine takamadım daha. Taktıktan sonra ki haliyle de paylaşım yapacağım.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
ccibb' Alıntı:
Hayırlı olsun
Araç üstündeki duruşunu da merak ediyoruz
Teşekkür ederim. En kısa zamanda araç üzerinde nasıl durduğunu fotoğraflayacağım.

Bende merak ediyorum :)

Motors

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
_CaN_' Alıntı:
Plakalıklarımız geldi. Ben çok beğendim. Fiyatının karşılığında bedava desem yeri var.

Teşekkürler @Motors . Aracın üzerine takamadım daha. Taktıktan sonra ki haliyle de paylaşım yapacağım.

Hayırlı uğurlu olsun memurum :) Almak isteyenlere buradan duyurulur, herkese özel tasarım yapabilirim. Bir kağıda çizin nasıl birşey olması istediğinizi gönderin gari bana :)

Motors

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
smtcglr' Alıntı:
Plakaya kesme biçme işlemi yapmak gerekiyor mu acaba?

Gayet güzel duruyor
Takmatik plakalık kendisi bundan dolayı kesme biçme vs. yok. Sanada yapalım bir özel tasarım :)

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Hayırlı olsun.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

Yangsagan

Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul
@Motors

Hocam plakalıklar kabartmalı mı komple. Yoksa üzeri sadece düz mü?

Komple kabartmalı yapabiliyor musunuz?

Motors

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Yangsagan' Alıntı:
@Motors

Hocam plakalıklar kabartmalı mı komple. Yoksa üzeri sadece düz mü?

Komple kabartmalı yapabiliyor musunuz?

Plakalıkların yazıları kabartmalı