Detail Forum Sakinleri Kitap Yardımlarınızı Bekliyorum!!!

ceettoo

Çaylak Detaycı
Üye
Ağrı Tutak Çırpılı Ortaokulunda Türkçe öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Okulumuz bir köy okulu...
Tüm mesajları görmek için lütfen giriş yapın. Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
Değerli Forum üyeleri , Mustafa hocamız bir başka platformda yardım konusu başlatmıştı ben kendisini foruma davet ederek bir konu açmasını talep ettim ve forumumuzun güzel üyelerinin bayağı yardımının dokunacağını düşündüm. İmkanı olanlar kitap yardımı yaparken kargo ücretinide ödeyip Mustafa beyin belirttiği adrese yollarlarsa hocamıza kargo ücreti konusunda da yardımcı olmuş oluruz.
Ayrıca Ptt Kargo'nun Kitap Taşıma Kampanyası sayesinde kargoları daha uyguna gönderebilirsiniz. Şimdiden herkese kendi adıma teşekkür ediyorum.

asdasd.png

Yigit

Çaylak Detaycı
Üye
Ağrı Tutak Çırpılı Ortaokulunda Türkçe öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Okulumuz bir köy okulu olup okumaya meraklı 300 öğrencisi bulunmakta.Ancak çocuklarımın bu okuma heveslerine karşılık okulumuzun ne bir kütüphanesi ne de bu kütüphaneyi dolduracak kitapları var.(Varolan kitaplıklarımız resimlerde görüldüğü gibi boş ve kırık.).Detail Forumun yardımsever forum üyeleri bu kutuphaneyi doldurmak için yardım beklemekteyiz.Unutmayalım ki okuyan bir gençlik hepimizin geleceğidir!!! (Yardımlarınızı özel mesaj atıp Tutak Ptt'ye gönderebilirsiniz./Ortaokul öğrencilerine uygun olabileceğini düşündüğünüz her türlü eser kabul edilir./Köylere kargo ulaşamadığı için gönderim adresi Tutak PTT yazabilirsiniz./Yardım yapacak olanların kargo ücreti ödemesine gerek yok.Karsi ödeme yaparsanız kargo bedelini ben karşılamak istiyorum.
Alıcı kişi olarak " Mustafa Çetin " irtibat no: 5416475364
Hocam selamlar yarın üniversite kitaplarım için istanbulda bulunan saafçılara gideceğim sizin uygun olarak gördüğünüz eserler varsa lütfen söyleyin ufakta olsa yardımcı olmak istiyorum

berkayesilyurtt

Acemi Detaycı
Üye
Hocam merhabalar şu an şehirdışındayım. Ankara’ya döndüğümde kütüphaneme bakayım elimden ne gelirse yapmaya çalışacağım. Keşke her çocuk sizin gibi öğretmenlere sahip olsa. Saygılar sevgiler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ceettoo

Çaylak Detaycı
Üye
Hocam selamlar yarın üniversite kitaplarım için istanbulda bulunan saafçılara gideceğim sizin uygun olarak gördüğünüz eserler varsa lütfen söyleyin ufakta olsa yardımcı olmak istiyorum
Desteğinizden oturu öncelikle hem kedi hem de öğrencilerim adına çok teşekkür ederim.Ortaokul öğrencilerine(8-15 yaş) uygun olabileceğini düşündüğünüz her türlü eseri seve seve kabul ederiz.

ceettoo

Çaylak Detaycı
Üye
Hocam merhabalar şu an şehirdışındayım. Ankara’ya döndüğümde kütüphaneme bakayım elimden ne gelirse yapmaya çalışacağım. Keşke her çocuk sizin gibi öğretmenlere sahip olsa. Saygılar sevgiler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Övgüleriniz için teşekkür ediyorum .Bizler sadece görevlerimizi hakkıyla yerine getirmek için çabalıyoruz.

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
Konu güncel beyler , görmeyen kalmasın :)

Murat

Profesyonel Detaycı
Admin
@ceettoo seviye olarak bizde işinize yarayacak pek kitap yoktur fakat istediğiniz kitaplar varsa seve seve alıp adınıza gönderimini sağlayabilirim.