Detaylı iç temizlik nasıl yapılır/koltuk yıkama nasıl yapılır?(video)

South

Çaylak Detaycı
Üye
Elinize sağlık koltuk olayi. En korktuğum mevzu valetpro ve firca aldik ama once es dostun arabasinda deneyeceğim;)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Ellerinize sağlık koltuk ve tavan döşemesi temizliği usulüne uygun yapılmaz ise sonucu kötü olabiliyor

Polonur

Usta Detaycı
Üye
Elinize sağlık. Carpet cleaner bence mükemmel ve bereketli bir ürün.

Koltuğum bej rengi olduğundan en ufak su damlası vb şeyler bile leke bırakıyor. Eskiden kullandığım ürünler kusma yapardı.

Hafif kirler için ben carpet cleanerı fısfıs şişede kullanıp, elbise fırçası ve iyi bir kurulama havlusu yardımıyla koltukta oluşan hafif lekelere müdahale ediyorum gayet güzel sonuç alınıyor şimdiye kadar kusma da olmadı. Elimizde malesef ekipman yok puzzi vs tarzı bu şekilde çözüyorum yeterli geliyor bana.

harunozer59

Acemi Detaycı
Üye
Elinize sağlık. Carpet cleaner bence mükemmel ve bereketli bir ürün.

Koltuğum bej rengi olduğundan en ufak su damlası vb şeyler bile leke bırakıyor. Eskiden kullandığım ürünler kusma yapardı.

Hafif kirler için ben carpet cleanerı fısfıs şişede kullanıp, elbise fırçası ve iyi bir kurulama havlusu yardımıyla koltukta oluşan hafif lekelere müdahale ediyorum gayet güzel sonuç alınıyor şimdiye kadar kusma da olmadı. Elimizde malesef ekipman yok puzzi vs tarzı bu şekilde çözüyorum yeterli geliyor bana.
İşinizi çözdü ise ne mutlu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi