Detaylı İç Temizlik Ve Koruma Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım(Trim,koltuk,taban halısı , halı paspaslar..)

polbaris

Çaylak Detaycı
Üye
İl
ANKARA
Merhabalar önceden de konuştuğumuz gibi detailing ile ilgili anlatıcı , öğretici ve yeni başlayan dostlar için videolar çekiyorum.Bu videoların amacı hem detay seven kişilerin işini kolaylaştırmak hem de yeni başlayan arkadaşlara yol göstermesi açısından faydalı olacağını düşünüyorum tabi ki elimden geldiği kadarıyla üstadlara haksızlık yapıp haddimizi aşmayalım :)
Bu tarz videolar çekmek oldukça zor. Hem araçla uğraşıyorum hem de kamera çekimi ile.Ancak problem değil eğer düşüncelerimi gerçekleştirirsem güzel bir iş olacak.Yanlız sizden bir ricam var takdir edersiniz ki uğraştırıcı bir iş ve güzel motive olmak gerekiyor.Ricam şu videoyu beğenip youtube den yorum bırakırsanız benim için yeterli olacaktır ha bide abone olursanız mutlu olurum.

Videoda ki eksik kısım tavan temizliği , auto glym köpüğüm bittiği için tavan temizliğini ayrı video da anlatacağım.Şimdiden teşekkürler.Keyifli izlemeler :)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Hocam oldukça güzel bilgilendirici bir video olmuş.Eline sağlık.Tek sıkıntı konuşma ve müzik geçişlerindeki inanılmaz ses düzeyi farkı.Konuşmadan müziğe geçince yerimden sıçradım.

polbaris

Çaylak Detaycı
Üye
İl
ANKARA
Hocam kusura bakmayin orda biraz acemiligime gelmis benim pc de cok fark yoktu ancak arkadasin pc de dinledim dediginiz gibi ses farki var. Artik bir daha ki sefere diyelim :)

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Detaylı anlatım için teşekkürler. Kanalına abone oldum be beğendim bile.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ