Divortex RedStorm İnceleme ve Uygulama videosu

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Elinize saglik inceleme icin tesekkurler. Urunu yanlis hatirlamiyorsam daha once test edenlerde olmustu sonuc ayni cikmis gibi. Yani fircasiz calisacak nitelikte bir urun degil bolunmus olarak sevilen markalara yonelmek hala daha mantikli gibi fakat firma yetkilileri urunde guzel bir revizeye giderlerse ilerde neden olmasin. Sonucta onemli olan urunun calismasi. Eger begenilen urunlere yakin performansa getirilirse Turk mali urunu kullanmaktan keyif duyardim. Tekrar tesekkurler

Sent from my iPhone using Tapatalk

mustafacagri

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Kokusu dayanılmaz derecede kötü maalesef :( bir kere aldım 5 kg arkadaşla bölüşerek. Bi daha asla almayacağımı düşünüyorum :( hızlı Cila sını kullanıyorum idare eder yani iş olarak red storma oranla daha başarılı. Başlangıç olarak yeterli geldi ama bana red storm. İnceleme için teşekkürler :)

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Elinize saglik inceleme icin tesekkurler. Urunu yanlis hatirlamiyorsam daha once test edenlerde olmustu sonuc ayni cikmis gibi. Yani fircasiz calisacak nitelikte bir urun degil bolunmus olarak sevilen markalara yonelmek hala daha mantikli gibi fakat firma yetkilileri urunde guzel bir revizeye giderlerse ilerde neden olmasin. Sonucta onemli olan urunun calismasi. Eger begenilen urunlere yakin performansa getirilirse Turk mali urunu kullanmaktan keyif duyardim. Tekrar tesekkurler

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kesinlikle öyle özellikle kokuda revize şart. Boyada da kullandim gayet güzel sonuç verdi. İkinci geçişi Koch Rrr ile yaptım kızarmadı akıntı olmadı:)
Kokusu dayanılmaz derecede kötü maalesef :( bir kere aldım 5 kg arkadaşla bölüşerek. Bi daha asla almayacağımı düşünüyorum :( hızlı Cila sını kullanıyorum idare eder yani iş olarak red storma oranla daha başarılı. Başlangıç olarak yeterli geldi ama bana red storm. İnceleme için teşekkürler :)
Koku konusunda katılıyorum hele kapağı açıp koklarsanız lağım gibi resmen. Bence fiyatının ürünü bundan çok daha hızlı çalışan urunler var ama performans arttıkça fiyatta artıyor
İnceleme için teşekkürler. Daha önce demirtozu gurmesi @Ozgur_gs_91 test etmişti zaten ilk çıktığında.. Ne yazık ki temizleme yeteneği hüsranla sonuçlanmıştır.
Biliyorum abı okumuştum konuyu ancak instagram takipçilerimden baya soran olduğu icin video çektim hazır cekmisken konu açayım dedim :). Ben temizlik performansını yeterli buldum tanımı gyeon iron
Meguiars ultimate sonax eski formül Koch Rrr gibi sonuc vermiyor ama bu urunler zaten üst fiyat bandinda ve yıllardır sektörde varolan markalar

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Test için teşekkürler @kutaskullar .
Dİvortex firmasından alışverişim oldu ve firmanın müşteriye bakış açışı çok güzel. Siparişlerde ufak ölçeklerde denemelik ürün göndermeyi ihmal etmiyorlar. Ürettikleri ürünlerde başarılı olmalarını çok istiyorum ama şu an için tercih edilebilecek seviyede değiller...