döşeme usta tavsiyesi

garbis

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Arkadaşlar herkese merhaba. Astra H otomobilimde kapı gergisini değiştirmek istiyorum. Bunun için kapı döşemesinin sökülmesi gerekiyor. Hem titizliğimden hem de araç biraz yaşlandığından sökme ve takma işlemlerini nazikçe yapacak döşeme ustası arayışındayım. İstanbulda (avrupa-asya farketmez) tavsiye edebileceğiniz usta varsa paylaşmanızı rica ediyorum.
Herkese kazasız , belasız keyifli sürüşler

informatiker

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ankara
Arkadaşlar herkese merhaba. Astra H otomobilimde kapı gergisini değiştirmek istiyorum. Bunun için kapı döşemesinin sökülmesi gerekiyor. Hem titizliğimden hem de araç biraz yaşlandığından sökme ve takma işlemlerini nazikçe yapacak döşeme ustası arayışındayım. İstanbulda (avrupa-asya farketmez) tavsiye edebileceğiniz usta varsa paylaşmanızı rica ediyorum.
Herkese kazasız , belasız keyifli sürüşler
Hocam kendin söküp götürüp yaptır. Senden daha fazla özenen olmaz.

hbb41

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
İstanbul'da bilmem ama İzmit'te önerebilirim,sanayi içinde Erol usta var Türkkan deri döşeme

Mertcankbr

Usta Detaycı
Üye
İl
Manisa
Eğer biraz eliniz yatkın ise sökmesi ve değiştirmesi çok basit
Aynı aracı 6 yıl kullandım ve kapı gergilerinde ki beyaz burçların aşınmasından dolayı yapiyor
Değiştirmeniz konusunda yardımcı olurum

garbis

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Eğer biraz eliniz yatkın ise sökmesi ve değiştirmesi çok basit
Aynı aracı 6 yıl kullandım ve kapı gergilerinde ki beyaz burçların aşınmasından dolayı yapiyor
Değiştirmeniz konusunda yardımcı olurum
teşekkürler hallettim. Gergiyi söküp takması 5 dakika sürmedi. Ancak döşemeyi toparlaması 1 günümü aldı. Çünkü yaşı 10 yıl olunca haliyle malzemeler artık yavaş yavaş kendini koyveriyor. Döşemenin iç kısmındaki açılmalara yapışkanlarla müdahale ettim ve iyice kurumasını bekledim. Bu yüzden biraz toparlamak uzun sürdü. @informatiker in dediği söz beni gaza getirdi "Senden daha fazla özenen olmaz." demişti :)