Dragstar 1100 meguiars black wax ve ceramic wax uygulaması.

carking58

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul/Kayseri
Üstadım ellerine sağlık, iki teker detay aşkım yine tavan yaptı sayende :D Elimizdekini sattık, yenisini de alamadık çok özlüyorum vallahi demir atımı, kazasız belasız sürüşler dilerim abi

usurer

Usta Detaycı
Üye
İl
izmir
Motor, mekan, ürünler ve işçilik harika olmuş üstad elinize sağlık, gözlerimiz bayram etti sayenizde

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
üstad @Dragstar, ellerinize saglık. maşallah .
tam bir '' kara mamba '' olmuş .
bu benzetmeyi yapma sebebim ; bilinenin aksine bu türün rengi siyah degil, zeytin agacının yaprakları gibi açık yeşil . ismini agının içinden alır.
krom parçalar resimlerde o yeşil tona dogru aynamsı bir hal almış . siyahlık zati kara ile tasvir etsek bile az kalır. enfes bir bütünlük yaklanmışsınız. güzel günlerde, yollarda kirletin.

iyi detaylar.

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Abi ellerine sağlık. Bu nasıl bir kondisyondur? Maşallah :nazar:
Meguiars ürünlerine gelirsek yüksek parlaklık düşük dayanım konusunda çok haklısın gerçekten. Bakalım ceramic wax neler yapacak bu canavarın üzerinde..
Teşekkürler Can ceramic waxı bende merak ediyorum ürünlerin krom üzerinde tutunmasıda zor oluyor.

Üstadım ellerine sağlık, iki teker detay aşkım yine tavan yaptı sayende :D Elimizdekini sattık, yenisini de alamadık çok özlüyorum vallahi demir atımı, kazasız belasız sürüşler dilerim abi
Teşekkürler şöyle daha büyük bir motor alalım çok keyif alırsın.

Motor, mekan, ürünler ve işçilik harika olmuş üstad elinize sağlık, gözlerimiz bayram etti sayenizde
Çok teşekkür ederim

üstad @Dragstar, ellerinize saglık. maşallah .
tam bir '' kara mamba '' olmuş .
bu benzetmeyi yapma sebebim ; bilinenin aksine bu türün rengi siyah degil, zeytin agacının yaprakları gibi açık yeşil . ismini agının içinden alır.
krom parçalar resimlerde o yeşil tona dogru aynamsı bir hal almış . siyahlık zati kara ile tasvir etsek bile az kalır. enfes bir bütünlük yaklanmışsınız. güzel günlerde, yollarda kirletin.

iyi detaylar.
Teşekkürler üstad parlaklık ve renk tonlarını bende çok beğendim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Driver_can

Usta Detaycı
Üye
Maşallah Süleyman abi Türkiye’de motosikletine senin gibi bakan özen gösteren sayısı bir elin parmağını geçmez büyük ihtimal.Kaçırdım mı bilmiyorum e39 ne alemde satıldı mı acaba pek rastlamıyorum konularına

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
harika iş çıkmış her zamanki gibi motorda cıncıklı ..

VOG-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler Serkan

Maşallah Süleyman abi Türkiye’de motosikletine senin gibi bakan özen gösteren sayısı bir elin parmağını geçmez büyük ihtimal.Kaçırdım mı bilmiyorum e39 ne alemde satıldı mı acaba pek rastlamıyorum konularına
Teşekkürler elimizden geldiğince bakmaya çalışıyorum. Bu arada doğru diyorsun gerçekten benim gibi bakan yok denecek kadar azdır. e39 satıldı

Driver_can

Usta Detaycı
Üye
Teşekkürler Serkan

Teşekkürler elimizden geldiğince bakmaya çalışıyorum. Bu arada doğru diyorsun gerçekten benim gibi bakan yok denecek kadar azdır. e39 satıldı

E39 un gitmesi üzdü Süleyman abi alan kişi ciddi anlamda şanslı 2. El o yaşta araç alıp sıfır kondisyonda biniyor olmak adama her kullandığında keyif verir.

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
E39 un gitmesi üzdü Süleyman abi alan kişi ciddi anlamda şanslı 2. El o yaşta araç alıp sıfır kondisyonda biniyor olmak adama her kullandığında keyif verir.
Ayrılık zamanı gelmişti tanıdık bir arkadaşa gitti oda araçtan çok memnun

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Bugün ilk yıkamamızı yaptım motor sadece toz olmuştu.

Ön yıkamada valet pro advanced neutral snow foam kullandım.

Arkasından bir perde basınçlı su geçtim sonrasında kurulamada klin duo mini ve yaprak üfleme makinası kullandım.

Su testlerimiz.

https://youtube.com/shorts/cqbayoRBpb8?feature=share

Lastiklere meguiars all season dressing kullandım ürünün finali beğendim.

Tadımlık final fotomuz