Einhell Cc-Po 1100 1E Polisaj Makinası ve Padler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mert_er7

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Gelibolu
Merhabalar, Bir umut kullanırım diye aldıgım Einhell polisaj makinamı hiç kullanamadıgım ve artık umudu kestıgım için satıyorum.
İlk geldiğinde çalışıyormu dıye kontrol etmek ıcın sadece prize takmıstım onun dısında hıc polisaj yapmadım.
Yanın gelen çanta ve padlere ilave kendımde malzemeler almıştım hepsini toplu satıyorum

Olan Malzemeler;
1 adet Enhill Polisaj Makinası
1 Adet 180mm pad,180mm keçe,180mm pad ve zımparalar (Cihazla Gelenler)
1 adet 125mm pad
2 adet 150mm befar pad
1 adet 75mm pad
1 adet Sıfır Sintaş ince pasta

Hepsini toplu gonderecegım ıstedıgım fıyat 350tl'dir
Yeni alışverişlere sermaye lazım :)

Ekli dosyalar

mert_er7

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Gelibolu
Acıkcası belırttıgım gıbı ben hıc kullanmadım ama kotuleyenlerın profesyonel makınalar kullandıgı ıcın begenmedıgını dusunuyorum yoksa alırken kendımde ınceledım vıdeolarıda ızledım yeterlı bır cıhaz. Einhell ıse marka olarak bence gayet kalıtelı matkabından ısıtıcı tabancasına kadar bende mevcut maşallah hıcbırıde banamısın demıyor :)

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Hocam ben baktımda makinenin yorumlarına makineyi kötüleyen çok var ne düşünüyorsunuz?
Başlangıç için iyi bir cihaz, hafif olması nedeniyle rahat kullanılıyor. Bende dewalt var ama einhelli arıyorum bazen çünkü ağır oluşundan yoruyor.
Einhell sürekli ağır iş için filan zorlayabilir bayılıp ama ufak tabla ile çokta sorun olmuyor.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
125 mm ped ile amatör olarak kullanabileceğiniz hafif ve giriş seviyesi diyebileceğimiz bir makinedir.

Eğer polisaja yeni başlayacaksanız veya her sene şöyle bir polisaj yaparım diyorsanız sizi üzmeyecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...