Satış Ekstralı Bosch Aquatak 135 Basınçlı Yıkama Makinası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Herkese selamlar

Farklı bir cihaz satın almam sebebiyle elimdeki cihaz ve aksesuarları fazlalık olmuş durumda,”28.05.2020” faturalı garantisi devam etmekte her hangi bir işlem görmemiş. Gerekli şekilde basınç kontrolü sağlanıp,tahliye yapılmadan kullanılmamıştır.

Ekstra olarak
-Bearforce Foam lance
-3 farklı atım özelliği nozül (orjinaliyle beraber toplamda 2 adet)

Fiyat olarak 1100₺ Tüm aksesuarları göz önünde bulundurmanızı rica ediyorum, kargoya yardımcı olmaya çalışacağım.
Keyifli forumlar.

hakan34

Çaylak Detaycı
Üye
hayırlı satışlar cihazın durgun su çekme özelliği varmı bide karcher da bu cihazı neyle kıyaslayabiliriz k3 k4 gibi ?

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
hayırlı satışlar cihazın durgun su çekme özelliği varmı bide karcher da bu cihazı neyle kıyaslayabiliriz k3 k4 gibi ?

Selamlar Hakan hocam,teşekkür ediyorum. Evet durgun sudan çekiş özelliği var fakat kendim daha öncesinden tecrübe etmedim hiç, metal pompasıyla 135 bar gücüyle k4 ayarında diyebiliriz benimde tercihimdeki etken k serileri 5 ten itibaren metal pompaya geçerken bu cihazın bu basınçta pompa tipinin metal olmasıydı

hakan34

Çaylak Detaycı
Üye
Selamlar Hakan hocam,teşekkür ediyorum. Evet durgun sudan çekiş özelliği var fakat kendim daha öncesinden tecrübe etmedim hiç, metal pompasıyla 135 bar gücüyle k4 ayarında diyebiliriz benimde tercihimdeki etken k serileri 5 ten itibaren metal pompaya geçerken bu cihazın bu basınçta pompa tipinin metal olmasıydı
teşekkürler hocam :begenixx:

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
İlan ve fiyat değişikliği yaptım,aramızdan birine gidecek olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

Mrtbsl

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Hangi makineye geçtiniz acaba öğrenebilir miyim ? Aqt 135in basıncı sizce yeterli mi temizlik ve foam lance için

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Hangi makineye geçtiniz acaba öğrenebilir miyim ? Aqt 135in basıncı sizce yeterli mi temizlik ve foam lance için

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Merhabalar hocam Karcher pro400 serisine geçiş yaptım şuana kadar hiç şikayetim olmadı makinayı uygun fiyata yakalayınca aldım,ticari faaliyet yoksa oldukça yeterli bir cihaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...