Fakir hızlı cila...

mirafiori

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Emektar Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Ürün beklediğimden iyi çıktı, hidrofobik bir yapı oluştu, parlaklık ehh diyebiliriz uygulama olmayan bir zemin tabiki. Birde öncesi aynı marka cilalı şampuan ile yıkamıştım. Çöpe atmayacağım ürünlerin yanına bıraktım

usurer

Usta Detaycı
Üye
İl
izmir
Elinize sağlık ürün fiyatının gereğini yapmış, testler içinde teşekkürler

architect_baki

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Ah ahh. Bir koch chemie pw’nin nasıl konsantre olup birim mâliyetinin 2-3 lira olduğunu bilseler böyle ürün alırlar mı bilmem??

benim arkadaşımda pw gibi ürünlerin fiyatını görünce bana oo der ve bimden herşeyi alırdı. Artık bana danışıyor bu üründeki ömür sıfır. Hidrofobik etki olmuş ama yeterli değil ilk yağmurda ya da kısa sürede gidecrk zaten. Ben onu bile beklemiyordum yine iyi bari :D

10 ml pw ile 1 litre ürün çıkar. 1000 ml ile de 100 litre hızlı cilamız olmuş olur :) üstelik neredeyse 1 aya kadar ömrü de var yağmur kaydırıcı da oluyor, jantta da işe yarıyor ama gel bunu fırçayla araba yıkayan dayılara anlat

yeğenim cogg para gömüyonuz der giderler :)

emeğinize sağlık video için teşekkürler

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
İnceleme için teşekkürler. Kesenize bereket :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mirafiori

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Emektar Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Arda, emeğine sağlık :) Ben ürün için 1 yıkama dayanır diyorum hatta 1 hafta bile dayanabilir. Kötü değil, keşke daha iyi olsa.

Hakan abi sana katılıyorum, bugün hava yağmurlu şimdi baktım uygulamaya, hidrofobide azalma var. Yağmur durursa yıkayacağım aracı kalıcılık konusuda netleşir :)

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
İnceleme için teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

edward

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
bu ürünler 3/5 TL iken ucuz geliyordu gözüme ama artık hiç ucuz gelmiyor bana.

Gidip yerli üreticilerin ürünlerini alın 5 kg olanları var. Yada atas idrolak vardı bir zamanlar kullanılan olmadı daha kaliteli markalara bakılabilir. 15 TL bu ürüne vermem açıkçası.

Zamanında bime plenty marka pasta gelmişti.Teneke kutuda ve sarı süngeri vardı.Sırf süngeri için almıştım. 5 TL altındaydı sanırım. Aracın bir bölgesinde denedimçizik vardı bildiginiz ince sıva kumunu doldurmuşlar içine sanki orası matlaştı felan degişik bir hal aldı.Ondan sonra ürünü kaldırıp atmıştım.

Alım gücü düştükçe,ürünlere zam geldikçe daha ucuz ürünlere alternatiflere yöneliyoruz....

Bu ürün autokit/plenty vb markalardan daha iyi sanırım. Carpex ayarında en azından.