Flowey B33 Boost Cleaner Extra incelemesi

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Ürün markanın denemesini yaptığım diğer foam ürününden çok çok daha agrasif. PH 14. videoda da göreceğiniz gibi köpürme muhteşem. Ürünü wax uyguladığım yüzeye denedim. yıkadım hopp waxtan eser yok. Yani ürün eski waxınızı söküp yeni wax uygulayacagınız zaman harika bir ürün.Yani VP Combo2, CG Clean Estate falan hikaye bunun yanında.Onun dışında bizim normal kullanımlarda kullanacağımız bir ürün kesinlikle değil.Şimdi videoyu atayım izleyin.

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Eline sağlık Onur
Uygulama öncesi için iyi olur
Ama sırf bunun için çeyize eklenir mi?
Bence hayır

umrdmr

Tecrübeli Detaycı
Moderator
İl
Ankara
Güzel derz araları temizliği yapılır bununla.

Onun dışında wax sökmek için de güzel bence. Wax sökmek bazen ızdırap olabiliyor çünkü. Özellikle Fusso gibi yüzeyi zor terkeden ürünleri. Fakat düzenli kullanımda silecek lastiği veya plastik aksamlara elleyebilir bu ürün.

Teşekkürler Onur Abi sayende hiç kimsenin bilip duymadığı ürünleri görüyoruz.

Son düzenleme:

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
İnceleme için teşekkürler Onur abi. Senede 3-4 kez kullanmak için olabilir. Onun dışında kullanmak ise plastik ve krom aksamlarda sorun yaratabilir gibi.

Ne dersin test edelim mi yine ?

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Eline sağlık Onur
Uygulama öncesi için iyi olur
Ama sırf bunun için çeyize eklenir mi?
Bence hayır
Vallahi hacı ben sırf o yüzden Combo 2 alıyordum, onu alacağıma bu daha etkili.
Güzel derz araları temizliği yapılır bununla.

Onun dışında wax sökmek için de güzel bence. Wax sökmek bazen ızdırap olabiliyor çünkü. Özellikle Fusso gibi yüzeyi zor terkeden ürünleri. Fakat düzenli kullanımda silecek lastiği veya plastik aksamlara elleyebilir bu ürün.

Teşekkürler Onur Abi sayende hiç kimsenin bilip duymadığı ürünleri görüyoruz.
Derzde denedim, olmadı:)
Wax sökme işi bana sıkıntılı geliyordu. Bu iyi oldu
İnceleme için teşekkürler Onur abi. Senede 3-4 kez kullanmak için olabilir. Onun dışında kullanmak ise plastik ve krom aksamlarda sorun yaratabilir gibi.

Ne dersin test edelim mi yine ?
Rica ederim kardeşim. Teste devem edecek nitekim bugün firma yetkilisi bana mesaj attı. Ben ürünü 1/10 kullandım. Ürünün kullanım dozu 1/60 ile 1/100 müş. Ben bir hayli fazla ürün kullandım.