Flowey r4 hakkında

srknatmn

Acemi Detaycı
Üye
Merhabalar,

Haftasonu cumartesi lastiklerime uygulamış olduğum r4 ürünü hakkında sonucu paylaşmak istedim.uygulamanın hemen sonrasında bir bölüme su temas ettirdik ve hemen çıktı yüzeyden.akşama kadar kürlenmesinin ardından tekrar benzilikte araca su tutarken lastiklere de uzaktan uzaktan hafif su tuttum ve ardından r4 ün yüzeyde kalmadığını gördüm.Muhtemelen su dayanımı zayıf gibi görünüyor.ilk sürdüğünüzde parlaklık iyi ancak sonrası maalesef geçer not alamadı bizden.

Sercan20

Uzman Detaycı
Üye
İl
Denizli
Testler için emeklerinize sağlık, böyle püf noktaları göstermek çok güzel. :)
Benim tavsiyem yazları veya ilkbahar aylarında kullanmak çünkü 8-10 gün toza karşı dayanımı var ancak suya karşı hiç yok.

omrslhmms

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Flowey markasının bende hüsrana yol açan ilk ve tek ürünü oldu kendisi.

İlk fotoğraftaki V harfinin alt kısmına, uygulamanın hemen ardından bir kaç fıs sprey şişe ile su testi yaptık, suyu itmeyi ya da boncuklamayı geçtim ürün direk yok oldu :)

Dedik bizde bir yanlış var herhalde, kürleşme süresi vs vardır belki. Akşam @srknatmn Abi bir daha denemiş ve sonuç yine aynı.

Özetle suya gelmeyen ama parlaklığı görüntüsü hoş bir ürün.

Not:
Bu arada detaylı lastik temizliği yapılmadı. Ama ben böyle bahaneleri ve nazlı ürünleri sevmiyorum. Biraz da kusur kapatmalı ürün dediğin.

Sercan20

Uzman Detaycı
Üye
İl
Denizli
Flowey markasının bende hüsrana yol açan ilk ve tek ürünü oldu kendisi.

İlk fotoğraftaki V harfinin alt kısmına, uygulamanın hemen ardından bir kaç fıs sprey şişe ile su testi yaptık, suyu itmeyi ya da boncuklamayı geçtim ürün direk yok oldu :)

Dedik bizde bir yanlış var herhalde, kürleşme süresi vs vardır belki. Akşam @srknatmn Abi bir daha denemiş ve sonuç yine aynı.

Özetle suya gelmeyen ama parlaklığı görüntüsü hoş bir ürün.

Not:
Bu arada detaylı lastik temizliği yapılmadı. Ama ben böyle bahaneleri ve nazlı ürünleri sevmiyorum. Biraz da kusur kapatmalı ürün dediğin.
Abim detaylı temizlik yapılsa bile aynı sonucu veriyor, su bakımından sınıfta kalan bir ürün.

CemPektaş

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
R4'ün suyu sprey şişede görmesi bile yetti bence, 2 fıs boşa gitti :D
Ürünün su dayanımı hiç yok, anında yüzeyden akıp gidiyor. Hızlı yıkamalarda günü kurtarmak için kullanılabilir belki, onun dışında para verip alınacak bir ürün değil maalesef.

Ttfor1

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Denizli
ya bu Sarp i merak ediyorum tam ismi ne diye geçiyor
Sarp diye geçiyor hocam direkt sarp deri ve vinil koruyucu. Ama dış plastik aksamlarda ve lastiklerde tercih ediliyor genelde. Benim gördüğüm en az 1 ay idare ediyor. Gecen babamin lastiğine su tuttum hala lastiklerdeki su itişi muazzam

cagatay

Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Sarp diye geçiyor hocam direkt sarp deri ve vinil koruyucu. Ama dış plastik aksamlarda ve lastiklerde tercih ediliyor genelde. Benim gördüğüm en az 1 ay idare ediyor. Gecen babamin lastiğine su tuttum hala lastiklerdeki su itişi muazzam
eğer öyleyse endurance ye gerek kalmaz gibi

bsalih

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Sakarya
Bende ben acemiyim sanmıştım. İlk defa bu tarz flowey kampanyasından pro ürünler aldım. Geçen hafta denedim ve lastik normal haline geri döndü. keşke almasaymışım. Onun yerine başka birşey alırdım. :/

srknatmn

Acemi Detaycı
Üye
Paylaşımımız ile yardımcı olup,fikir verebildiysek ne mutlu bize.Esasen ürün bagajda öylece duruyordu ne zaman ki aracı yıkadık pakladık,@CemPektaş kardeşimiz dedi ki “abi lastik parlatıcın var mı” aa dedim evet ya yeni almıştım flowey r4’ü.Hele şunu bir sürüp denemiş olalım bu vesile ile iyiki hatırlattın dedim.Kim derdi ki bu şekilde hüsran sonuç alacağız diye.Sağlık olsun ne diyelim..

Hilmi

Acemi Detaycı
Üye
İl
Eskisehir
Gecen yikamamda lastikleri b33 ile fircaladim temizledim lastikler kuruduktan sonra r4 u surdum ilk surdugumde parlaklik guzel ama dayanimi kotu 3 gun sonra sanki hicbisey surulmemis gibi. Bencede para verip alincak bi urun deil.

emre16emre

Çaylak Detaycı
Üye
3d magic dressing lastikte bu ürünü tek geçerim tabi ki daha iyileri vardır ama uzun zamandır kullandığım ve çok memnun kaldığım ürün

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
izmir
@srknatmn, bey elinize saglık. inceleme için teşekkürler. çok faydalı olacaktır.

iyi detaylar.