Ford için koch chemie mi manzerna mı yoksa başka bir pasta serisi mi?

F01

Çaylak Detaycı
Üye
Arkadaşlar hepinize merhabalar aranıza yeni katıldım herkese kolay gelsin. Özellikle detailing işi ile uğraşan arkadaşlara birkaç sorum olacak. Ford focus 3 makyajlı kasa aracım var. Özellikle detailingcilere sordum ki boya tipini bilirler diye. Aracım füme renk. Dolayısı ile her hatayı belli ediyor. Bir detailingci arkadaş koch chemie yi önerdi sırası ile h8 f5 ve m2 kullanmayı düşünüyorum ama manzernada aklımı çelmiyor değil. Kullanan tecrübe edinen arkadaşlar ped tercihleri ile paylaşabilirlermi. Nasıl silelim sıcak iken mi soğuk iken mi sıcak iken silmeyin zararlı diyen var birşey olmaz diyen var. Makine olarak bosch gpo 14 ce almayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

turgay

Çaylak Detaycı
Üye
bende yeniyim edindigim bilgi derin cizik falan yoksa kalin pasta yapmayin sonucta her pastada boya biraz daha inceliyor. ben ince pasta ve finish pasta uzeri wax yapmayi planliyorum.

akhisar

Usta Detaycı
Üye
İl
kocaeli
@F01 öncelikle aramıza hoşgeldiniz aracınızın çizik durumunu gösteren bir resim atsanız daha saglıklı bilgi verme şansımız olurdu bu benim kişisel kanaatim herkezin yogurt yiyişi farklıdır menzerna hcc400 kesim kabiliyeti koch h8 den bir tık daha iyi o yüzden eger çiziklerin derin ise menzerna seti ile set yap hcc400 2500 3800 yok dersen koch pastalarıda güzel yün ped ile h8 uygularsın sıcak yüzeyi ilk etap silme kendini şöyle alıştır bir paneli bitir yeni panele geç o panel bitince ilk paneli silersin;)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Hoşgeldiniz keyifli forumlar, @akhisar gerekli cevabı vermiş, Üstadın sözü üstüne başka söze gerek yok.Vernik sert sabırlı çalışman gerekli.